Tomáš Kaštil i Piotr Zamora w zarządzie Inter Cars

Rada nadzorcza spółki Inter Cars powołała dwóch nowych członków zarządu spółki: Tomáša Kaštila oraz Piotra Zamorę. Ponadto, rada postanowiła, że w skład zarządu będzie wchodzić siedem osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomáš Kaštil i Piotr Zamora w zarządzie Inter Cars

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

27 wrz 2016 8:50


W zarządzie spółki Tomáš Kaštil będzie nadzorował działalność operacyjną zagranicznych spółek zależnych spółki, natomiast Piotr Zamora będzie pełnił funkcję dyrektora finansowego.

Tomáš Kaštil jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze, gdzie studiował handel międzynarodowy oraz stosunki międzynarodowe i dyplomację. Ukończył również wydział prawa Uniwersytetu Karola w Pradze.

Związany jest z grupą kapitałową spółki od 2004 roku, kiedy jako menedżer krajowy rozpoczął kierowanie działalnością Inter Cars na terenie Republiki Czeskiej. W latach 2005-2008 był menedżerem krajowym w spółkach zależnych spółki na terytorium Republiki Czeskiej i Słowacji. W latach 2008-2016 nadzorował działalność handlowo-operacyjną spółek zależnych spółki w klastrze południowym, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Mołdawii, Chorwacji, Słowenii i we Włoszech. Od 2013 roku do dnia powołania w skład zarządu pełnił funkcję prokurenta. Obecnie pozostaje również członkiem zarządu spółek zależnych Spółki: Inter Cars Česká republika z siedzibą w Pradze oraz Inter Cars Slovenská republika z siedzibą w Bratysławie.

W latach 2000-2004 związany był z czeskim odziałem firmy Elit, dystrybutora części motoryzacyjnych, gdzie pełnił m.in. funkcje zastępcy dyrektora sprzedaży i zastępcy dyrektora ds. zarządzania produktem.

Od 2013 roku zaangażowany jest w projekt społeczny Wyspa Nadziei (Island of Hope), obejmujący wsparcie dla lokalnej społeczności na wyspie Rusinga, Jezioro Wiktorii, Kenia.

Piotr Zamora ukończył studia na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, uzyskał również kwalifikacje ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Od stycznia 2013 roku jest dyrektorem finansowym spółki, zaś od stycznia 2013 roku do września 2016 roku pełnił również funkcję prokurenta. Zatrudniony w spółce od września 2008 roku, w latach 2008-2013 na stanowisku zastępcy dyrektora finansowego ds. sprawozdawczości i kontrolingu. Od maja 2012 roku jest również członkiem zarządu Inter Cars Marketing Services.

Karierę zawodową rozpoczął w 1994 roku w Domu Maklerskim Penetrator.

W latach 1996-1997 pracował w Deloitte & Touche Audyt Polska.

Od 1997 roku do 2008 roku związany był z działem audytu firmy KPMG w Polsce oraz we Francji w latach 2001-2002 – w latach 2002-2008 na stanowisku starszego menedżera w dziale audytu KPMG Audyt Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.