Tina Reuter dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami EMEA w Cushman & Wakefield

Firma Cushman & Wakefield ogłosiła nominacje na wyższe stanowiska kierownicze w dziale zarządzania nieruchomościami EMEA, w tym nazwiska 15 dyrektorów krajowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tina Reuter dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami EMEA w Cushman & Wakefield

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

7 mar 2016 12:23


Tina Reuter pozostanie na stanowisku dyrektora działu zarządzania nieruchomości EMEA i będzie odpowiedzialna za dostarczanie wiodących usług Cushman & Wakefield zarówno na obecnie obsługiwanych, jak i nowych rynkach. Jej bezpośrednim przełożonym będzie Michael Hatt, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami EMEA.

Dział zarządzania nieruchomościami Cushman & Wakefield w regionie EMEA świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi dla ponad 525 klientów. Roczny czynsz z 6200 zarządzanych nieruchomości wynosi 4 miliardy euro. Firma obsługuje też ponad 30 projektów międzynarodowych.

Firma Cushman & Wakefield ogłosiła również nazwiska osób bezpośrednio odpowiedzialnych za działy zarządzania nieruchomościami w poszczególnych krajach:

* Phillip Taylor, Wielka Brytania

* Michel Chang, Holandia

* Susana Clarke, Hiszpania

* Paul Cornaille, Francja

* Francesco Della Cioppa, Włochy

* Ondrej Fukal, Czechy

* Peter Gaynor, Bahrajn

* Bianca Hoenig, Niemcy

* Olivier Lebrun, Luksemburg

* Henry Morauw, Belgia

* Chris Rasiewicz, Polska

* Bruno Silva, Portugalia

* Richard Souhrada, Słowacja

* Janos Szeifert, Węgry

* Semyon Yurchenko, Rosja

Christopher Rasiewicz, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami, odpowiada za rozwój usług zarządzania nieruchomościami handlowymi, biurowymi i logistycznymi w polskim oddziale Cushman & Wakefield.

Christopher Rasiewicz ma 20 lat doświadczenia na rynkach nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Europie Środkowo-Wschodniej i Rosji. Przez ostatnie 11 lat zajmował kierownicze stanowiska w działach zarządzania nieruchomościami i usług budowlanych. Rasiewicz jest doświadczonym doradcą w zakresie zarządzania strategicznego oraz repozycjonowania nieruchomości komercyjnych w regionie CEE.

Christopher Rasiewicz (Fot. Mat. pras.) Christopher Rasiewicz (Fot. Mat. pras.)

– Cieszymy się, że Chris Rasiewicz nadal będzie kierował działem zarządzania nieruchomościami w Polsce. Zespół, który zarządza ponad 1,5 mln m kw. powierzchni, w tym obiektami tak prestiżowymi jak warszawskie Złote Tarasy, zajmuje pozycję lidera rynku – mówi Charles Taylor, dyrektor Cushman & Wakefield w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.