PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Thomas Schäbinger będzie prezesem Pfleiderer Group

Thomas Schäbinger zastąpi na stanowisku szefa firmy Michaela Wolffa, który podjął decyzję o nieprzedłużaniu wiążącego go ze spółką kontraktu.

REKLAMA

Rada Nadzorcza Pfleiderer Group powołała Thomasa Schäbingera na stanowisko Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego spółki. Thomas Schäbinger zastępuje na tym stanowisku Michaela Wolffa, dotychczasowego prezesa zarządu, który podjął decyzję o nieprzedłużaniu zawartego z Grupą kontraktu wygasającego w grudniu 2017 r. i który w związku z tym odejdzie z Grupy. Powyższe zmiany wejdą w życie z dniem 1 lipca 2017 r.

Michael Wolff pracuje w Grupie od 2004 r., początkowo na stanowisku Dyrektora Generalnego Segmentu Zachodniego, a od 2013 r. na stanowisku Dyrektora Generalnego Pfleiderer Group. W 2010 r. zainicjował dogłębny proces restrukturyzacji działalności Grupy w Niemczech, czego skutkiem było przywrócenie Segmentu Zachodniego na ścieżkę wzrostu i rentowności. Od 2013 r. Pfleiderer Group pomyślnie przeszła przez proces usprawnień finansowych i operacyjnych, co zakończyło się finalizacją procesu re-IPO w styczniu 2016 r., jednocześnie przenosząc Grupę na nowy, wyższy poziom. W wyniku prawnego i operacyjnego połączenia Segmentu Wschodniego z Segmentem Zachodnim utworzony został w pełni zintegrowany organizm będący czołowym europejskim producentem wyrobów drewnopochodnych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Więcej tutaj. 

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Thomas Schäbinger będzie prezesem Pfleiderer Group

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA