×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Thibault Lefebvre prezesem Work Service. Zastąpi Iwonę Szmitkowską

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 21 sie 2020 11:56

Rada nadzorcza Work Service powołała Thibault'a Lefebvre w skład zarządu i powierzyła mu funkcję prezesa zarządu, natomiast dotychczasowa prezes Iwona Szmitkowska otrzymała funkcję wiceprezesa. Rada Nadzorcza powołała także Nicola Dell'Edera do pełnienia funkcji w zarządzie, powierzając mu funkcję wiceprezesa.

Thibault Lefebvre prezesem Work Service. Zastąpi Iwonę Szmitkowską
Iwona Szmitkowska - była prezes Work Service (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Thibault Lefebvre został nowym prezesem Work Service.
  • Iwona Szmitkowska została powołana do pełnienia funkcji wiceprezesa spółki.
  • Funkcję wiceprezesa obejmie również Nicola Dell'Edera.

Rada nadzorcza emitenta, podjęła uchwałę o odwołaniu Iwony Szmitkowskiej z dotychczas pełnionej funkcji prezesa zarządu ze skutkiem od dnia 21 sierpnia i powołała Thibault'a Lefebvre do pełnienia funkcji w zarządzie spółki, powierzając mu funkcję prezesa zarządu spółki.

Thibault Lefebvre (47 lat) jest absolwentem ISG Business School w Paryżu, ze specjalizacją w Finansach. Jest obecnie dyrektorem regionalnym Gi Group na Europę Środkową.

Iwona Szmitkowska została powołana do pełnienia funkcji w zarządzie spółki - funkcji wiceprezesa spółki.

Szmitkowska od 2003 roku związana jest z Work Service i sektorem usług personalnych. W styczniu 2017 roku została wybrana, i funkcję tę pełni do dziś, na prezesa zarządu Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje specjalizujące się w dostarczaniu usług HR. W okresie od 22 lutego 2019 r. do 20 sierpnia 2020 r. Iwona Szmitkowska pełniła funkcję prezesa zarządu w Work Service.

Rada nadzorcza podjęła również uchwałę o powólaniu Nicola Dell'Edera do pełnienia funkcji w zarządzie spółki, powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu spółki.

Nicola Dell'Edera jest obecnie dyrektorem finansowym w Gi Group. Ponadto  jest wykładowcą, a także byłym profesorem finansów międzynarodowych na Uniwersytecie w Salento. Jest również wydawcą artykułów i książek z zakresu rachunkowości, finansów, planowania i kontroli" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie spółka podała, że wpłynęło do emitenta pismo zawierające informację o rezygnacji Jarosława Dymitruka z pełnienia dotychczasowej funkcji wiceprezesa zarządu Work Service ze skutkiem od dnia 21.08.2020 r. Przyczyny rezygnacji nie zostały podane.

- Emitent informuje, że w nawiązaniu do uchwały rady nadzorczej nr 1 z dnia 19 czerwca 2020 r. w przedmiocie delegowania wiceprzewodniczącego rady nadzorczej - Marcusa Prestona do czasowego wykonywania czynności członka zarządu, rada nadzorcza podjęła decyzję o skróceniu okresu delegowania do dnia 20 sierpnia 2020 r. - zaznaczyła spółka.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Thibault Lefebvre prezesem Work Service. Zastąpi Iwonę Szmitkowską

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA