Sylwester Latkowski traci stanowisko redaktora naczelnego „Wprost”

Wszystko wskazuje na to, że nastąpi zmiana na stanowisku redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”. Kto zastąpi Sylwestra Latkowskiego?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sylwester Latkowski traci stanowisko redaktora naczelnego „Wprost”

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

20 mar 2015 19:59


Jak informuje portal wPolityce.pl Sylwester Latkowski nie będzie już redaktorem naczelnym tygodnika „Wprost”. Zastąpi go Tomasz Wróblewski, publicysta „Do Rzeczy”, były redaktor naczelny "Newsweeka", "Dziennika Gazety Prawnej" i "Rzeczpospolitej".

Jako redaktor naczelny tygodnika "Wprost" Latkowski zasłynął z upublicznienia afery taśmowej z politykami i biznesmenami w roli głównej. Z kolei w ostatnim czasie powstał cykl artykułów na temat mobbingu i molestowania, których miał dopuścić się Kamil Durczok, były szef „Faktów” w TVN.

W ubiegłym roku Latkowski był bohaterem publikacji tygodnika „wSieci” autorstwa Andrzeja Rafała Potockiego, dziennikarza śledczego. - Rozmawialiśmy z dziesiątkami ludzi, przekopaliśmy się przez tomy akt. Wniosek jest szokujący: ukrywaną przeszłość Latkowskiego można określić jako mocno kryminalną, gangsterską. Wymuszenia, rozboje, udział w pobiciach, oszustwa, więzienie, rosyjska i polska mafia w tle – taka jest przeszłość naczelnego „Wprost” - wylicza Potocki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.