Svetlana Gaidukova prezesem Net Credit w Polsce

Svetlana Gaidukova została nowym prezesem marki Net Credit w Polsce. Zastąpiła na tym stanowisku Igorsa Korotkevičsa, który jako Country Manager, będzie odpowiedzialny za rozwój spółki w Hiszpanii i Meksyku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Svetlana Gaidukova prezesem Net Credit w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

30 lis 2015 12:28


– Zmiany w zarządzie firmy związane są z ekspansją na nowe rynki. Obecnie planujemy uruchomienie działalności w Meksyku, a na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy – w Hiszpanii. Powołanie na stanowisko Svetlany Gaidukovej zapewni ciągłość realizacji procesów strategicznych - mówi Piotr Kaczmarski, dyrektor operacyjny Net Credit.

- Nowa dyrektor zarządzająca posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie koordynowania interdyscyplinarnych projektów biznesowych, a także w budowaniu strategii marketingowych, z uwzględnieniem uwarunkowań rynkowych. Gaidukova specjalizuje się m.in. w zarządzaniu operacyjnym oraz implementacji i rozwoju nowych produktów - dodaje Kaczmarski.

Bogate doświadczenie

Svetlana Gaidukova na przestrzeni siedmiu lat swojej kariery zawodowej pracowała na rzecz wiodących marek międzynarodowych obecnych na rynku rosyjskim. W 2008 roku objęła stanowisko starszego menadżera ds. relacji marketingowych i biznesowych w Oriflame Natural dla regionu CIS i krajów bałtyckich oraz prowadziła strategiczne projekty marketingowe dla firmy Walt Disney Company. Ponadto koordynowała działania z zakresu sponsoringu olimpijskiego dla zbliżających się igrzysk w Soczi w roku 2014.

W 2010 roku w Brand Experience, agencji reklamowej, jako dyrektor handlowy, odpowiadała za tworzenie strategii i prowadzenie zintegrowanej komunikacji biznesowej, jak również za wprowadzenie na rynek unikalnego projektu agencji - TrendShow. Pracowała dla marek takich jak Sberbank, MegaFon, Volkswagen.

W 2012 roku została mianowana na stanowisko dyrektora ds. działalności operacyjnej i obsługi klienta w agencji reklamowej Sportima, specjalizującej się w branży sportowej. Piastując powyższe stanowisko kierowała rozwojem obsługi świadczonej przez agencję na rzecz takich marek jak McDonald’s, Amway oraz jednostek administracji państwowej. W 2014 roku Gaidukova dołączyła do zespołu Hubert Burda Media Russia przejmując kierowanie procesem opracowywania strategii dla nowych branż spoza segmentu domów wydawniczych.

Nowe wzywania

Igors Korotkevičs funkcje dyrektora zarządzającego FinaBay na Polskę i Czechy pełnił od 2013 roku. W tych krajach sprawował nadzór nad działalnością i wydajnością całej firmy oraz nad efektywnym wykorzystaniem kanałów sprzedaży. Odpowiadał za zapewnienie zrównoważonego rozwoju, zwiększanie przychodów oraz utrzymywanie wysokich standardów obsługi.

– Powołanie dotychczasowego dyrektora zarządzającego, jako lidera rozwijającego działalność na rynku meksykańskim jest potwierdzeniem szerokich możliwości awansu zawodowego, jakie stwarza grupa FinaBay, a także odzwierciedleniem prowadzonej przez nas polityki personalnej nakierowanej na podnoszenie kompetencji oraz docenienie osób, które z sukcesami realizują zadania na rzecz marki Net Credit – wyjaśnia Kaczmarski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.