Sukces Polaka. Przemysław Głębocki awansował w strukturach DB Schenker Logistics

Przemysław Głębocki, do niedawna dyrektor informatyki i rozwoju systemów biznesowych w DB Schenker Logistics w Polsce, został dyrektorem Centrum Kompetencyjnego DB Schenker Logistics w regionie North&East.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sukces Polaka. Przemysław Głębocki awansował w strukturach DB Schenker Logistics

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

11 sie 2015 11:18


Przemysław Głębocki w trakcie całej swojej kariery zawodowej jest związany z branżą logistyczną. Zaczynał jako szef informatyki w firmie Spedpol. Od początku funkcjonowania DB Schenker Logistics w Polsce był odpowiedzialny za informatykę i systemy biznesowe. Do jego zadań należało także zarządzanie projektami i portfelem projektów, zarządzanie jakością i doskonaleniem procesów.

Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora Centrum Kompetencyjnego (Differentiating Competence Center) w regionie North&East DB Schenker Logistics. W 14 krajach regionu ma zapewnić firmie rozwój w obszarach ważnych z punktu widzenia komunikacji z klientami, takich jak e-usługi, serwisy internetowe oraz elektroniczna wymiana danych.

W zakresie jego kompetencji będzie także zarządzanie informacją, w tym systemami klasy BI (Business Intelligence) i dostarczanie narzędzi pozwalających na codzienną współpracę z klientami, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w ramach wspólnie prowadzonych projektów.

Przemysław Głębocki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej (wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, kierunek optoelektronika) oraz studiów podyplomowych na SGH z zakresu zarządzania projektami oraz zarządzania strategicznego.

W wolnych chwilach poświęca się aktywnościom wymagającym przygotowania fizycznego i mentalnego, w tym biegom długodystansowym, taternictwu oraz nurkowaniu jaskiniowemu. W pracy ceni i promuje uczciwość, rzetelność i ciągłe poszukiwanie możliwości doskonalenia. Prywatnie mąż i ojciec dwóch nastoletnich synów, od których czerpie coraz więcej inspiracji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.