Stanisław Wojtera szefem PR w PZL-Świdnik

Do zespołu Biura Wydarzeń i Komunikacji PZL-Świdnik dołączył Stanisław Wojtera - doświadczony menedżer w obszarze mediów, PR i marketingu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Stanisław Wojtera szefem PR w PZL-Świdnik

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

30 kwi 2015 15:50


Stanisław Wojtera, jako szef Biura Wydarzeń i Komunikacji, odpowiedzialny będzie za relacje z mediami i interesariuszami oraz umacnianie wizerunku PZL-Świdnik.

Stanisław Wojtera jest absolwentem wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał także dyplom MBA Uniwersytetu Gdańskiego.

Posiada wieloletnią praktykę w zarządzaniu komunikacją firm i instytucji. W 2006 roku pracował w Polskiej Organizacji Turystycznej, najpierw jako doradca prezesa, później na stanowisku wiceprezesa.

W latach 2007-2008 pracował na stanowisku wiceprezesa w firmie deweloperskiej PKO Inwestycje. W latach 2009-2013 związany z TVP, gdzie pełnił m.in. funkcję rzecznika prasowego. Był także wykładowcą warszawskiej Wyższej Szkoły im. Jańskiego oraz trenerem z zakresu działania mediów.

Stanisław Wojtera posiada doświadczenie w zarządzaniu komunikacją spółek związanych z obronnością państwa. W latach 2013-2014 pełnił funkcję rzecznika prasowego Polskiego Holdingu Obronnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.