Sławomir Ziegert prezesem, a Adam Wilczęga wiceprezesem Biotonu

Rada nadzorcza Biotonu powołała ponownie Sławomira Ziegerta na stanowisko prezesa, a Adam Wilczęgę na wiceprezesa spółki na kolejną kadencję.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sławomir Ziegert prezesem, a Adam Wilczęga wiceprezesem Biotonu

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

9 cze 2015 8:59


Wraz z odbyciem zwyczajnego walnego zgromadzenia spółki, w związku z wygaśnięciem w dniu zgromadzenia mandatów Sławomira Ziegerta i Adam Wilczęgi, jako, odpowiednio, prezesa i wiceprezesa Biotoun, weszły w życie uchwały rady nadzorczej spółki z dnia 8 maja powołujące: Sławomira Ziegerta do pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki kolejnej kadencji, Adama Wilczęgę do pełnienia funkcji wiceprezesa spółki kolejnej kadencji - podał Bioton.

Sławomir Ziegert pełni funkcję prezesa Biotonu od 9 listopada 2009 r.

Adam Wilczęga ze spółką związany jest od 1996 r., kiedy to został dyrektorem ds. współpracy z zagranicą oraz członkiem zarządu. Od 1997 r. do 15 stycznia 2009 r. pełnił funkcję prezesa, a od 15 stycznia 2009 r. wiceprezesa Biotonu.

Bioton to polska spółka biotechnologiczna zajmująca się produkcją leków. Założona w 1989 roku, od sierpnia 2004 r. działa jako spółka akcyjna, od 16 marca 2005 r. notowana na warszawskiej giełdzie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.