Sławomir Żałobka wiceministrem infrastruktury ds. kolei i lotnictwa

Premier Ewa Kopacz, na wniosek minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak, powołała Sławomira Żałobkę na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sławomir Żałobka wiceministrem infrastruktury ds. kolei i lotnictwa

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

6 lut 2015 16:39


"Minister Sławomir Żałobka będzie odpowiedzialny m.in. za realizację polityki dalszego rozwoju kolejnictwa w Polsce. Do zadań nowego wiceministra będą należały także kwestie lotnicze" - powiedziała cytowana w komunikacie minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak.

Sławomir Żałobka zastąpi na stanowisku odwołanego w grudniu 2014 r. wiceministra Zbigniewa Klepackiego. Funkcję obejmie w poniedziałek 9 lutego br.

Nowy wiceminister w resorcie infrastruktury jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz wieloletnim urzędnikiem służby cywilnej. Pracował m.in. w Ministerstwie Finansów, Ministerstwie Edukacji Narodowej, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Urzędzie Służby Cywilnej, gdzie pełnił zarówno funkcje kierownicze, jak i eksperckie. Był również członkiem Rady Zamówień Publicznych, działającej przez Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych oraz arbitrem w sprawach o zamówienia publiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.