Sławomir Rodak dyrektorem ds. rozwoju w ID Logistics Polska

Do zespołu ID Logistics Polska dołączył nowy manager - Sławomir Rodak, który objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju i będzie odpowiedzialny za przygotowanie dedykowanych rozwiązań z obszaru logistyki kontraktowej dla potencjalnych klientów firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sławomir Rodak dyrektorem ds. rozwoju w ID Logistics Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

19 lip 2016 11:30


Sławomir Rodak jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, gdzie uzyskał dyplom w zakresie zarządzania i inżynierii produkcji. Od 9 lat jest związany z branżą TSL. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, współpracując z czołowymi międzynarodowymi operatorami logistycznymi. Jako logistics solutions designer w Wincanton Polska Sławomir Rodak odpowiadał m.in. za przygotowywanie projektów transportowych i magazynowych, analizę danych logistycznych oraz estymacje kosztów transportowych.

Do jego zadań jako logistics project managera w firmie Raben należało projektowanie rozwiązań logistycznych dla całego łańcucha dostaw m.in. dla klientów z branży retail, chemicznej i automotive, z ukierunkowaniem na najbardziej wymagającą część procesowania projektów, czyli przygotowywanie rozwiązań w zakresie logistyki kontraktowej.

- Przez ostatnie kilka lat realizowałem projekty z logistyki kontraktowej dla wielu klientów z różnych branż, m.in. chemicznej, FMCG, AGD, retail, automotive czy też odzieżowej. Dzięki temu doskonale poznałem specyfikę zagadnień operacyjnych klientów, działających w różnych sektorach rynku. Cieszę się, że dołączyłem teraz do tak dynamicznie rozwijającej się firmy, gdzie będę mógł wykorzystać w pełni swoje doświadczenie i wspólnie z zespołem ID Logistics tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania. Dzięki wspólnej pracy będziemy mogli konsekwentnie umacniać pozycję ID Logistics jako lidera na rynku usług logistycznych - zapowiada Sławomir Rodak, dyrektor ds. rozwoju ID Logistics Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.