Sławomir Łoboda wiceprezesem LPP

Sławomir Łoboda został powołany do zarządu LPP. Będzie odpowiedzialny za inwestycje – pozyskiwanie nowej powierzchni handlowej, negocjacje warunków najmu oraz za budowę salonów, a także za funkcjonowanie działu prawnego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sławomir Łoboda wiceprezesem LPP

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

15 paź 2015 10:06


Nowy wiceprezes to prawnik związany z firmą od 1997 r. Jako wspólnik w kancelarii Krzyżagórska Podniesiński Łoboda przez wiele lat odpowiadał w LPP za obsługę prawną. Od 2005 roku koordynuje również funkcjonowanie działu najmu oraz działu inwestycji. W okresie współpracy z LPP zrealizował także wiele istotnych projektów w tym: wprowadzenie spółki na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, stworzenie sieci franszyzowej, fuzję ze spółką Artman SA, zbycie marki Esotiq oraz rozwój sieci salonów własnych.

Sławomir Łoboda urodził się w 1965 r., jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W 1995 roku złożył egzamin radcy prawnego. Zajmuje się także działalnością społeczną – jest prezesem Rady Fundacji Hospicyjnej, organizacji pożytku publicznego, otaczającej opieką osoby przewlekle chore. W związku tą sferą swojej działalności został odznaczony brązowym krzyżem zasługi przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.