PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Sławomir Koszołko nowym prezesem ATM

  • Autor: AT
  • 4 lip 2017 13:44

Sławomir Koszołko został powołany przez radę nadzorczą na stanowisko prezesa ATM.

Sławomir Koszołko nowym prezesem ATM
Adobe Stock
REKLAMA

Nowy prezes zastąpi na tym stanowisku Piotra Sieluka, który jako członek rady nadzorczej został miesiąc temu oddelegowany do pełnienia tej funkcji. Piotr Sieluk obejmuje stanowisko wiceprzewodniczącego rady nadzorczej i w dalszym ciągu będzie wspierał działalność operacyjną. Jego rolą będzie doradztwo dla zespołu zarządzającego w kluczowych obszarach i strategicznych decyzjach oraz komunikacja i współpraca między Spółką a Radą Nadzorczą i udziałowcami.

– Cieszę się bardzo, że Sławomir Koszołko zdecydował się dołączyć do zespołu ATM. Znając jego doświadczenie, wiedzę i zdolności managerskie jestem przekonany, że to właściwa osoba do pokierowania spółką w tej fazie rozwoju – powiedział Maciej Kowalski, partner Funduszu MCI.EuroVentures oraz członek rady nadzorczej ATM.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Jednocześnie rozwiązanie, w którym Piotr Sieluk, jako wiceprzewodniczący rady nadzorczej, wciąż będzie wspierał operacyjną działalność spółki, usprawni i przyspieszy realizację zakładanych celów biznesowych z korzyścią dla wszystkich akcjonariuszy – dodał Kowalski.

Sławomir Koszołko jest od ponad 15 lat związany z telekomunikacją i usługami centrum danych, a jego kariera zawodowa koncentrowała się przez większość czasu na segmencie klientów biznesowych. Przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora ds. strategii i marketingu operatora telekomunikacyjnego GTS Poland. Ostatnie 2,5 roku spędził w T-Mobile Polska; najpierw jako dyrektor marketingu w segmencie B2B, a potem jako dyrektor strategii korporacyjnej.

– Będąc związany z sektorem telekomunikacyjnym i usługami centrum danych, od wielu lat obserwowałem uważnie rozwój ATM i jestem świadomy, że biorę odpowiedzialność za kierowanie firmą opartą na bardzo solidnych fundamentach biznesowych. Moim najważniejszym zadaniem będzie wykorzystanie potencjału tkwiącego w ATM, co przełoży się zarówno na wzrost satysfakcji naszych klientów, jak i wzrost wartości dla akcjonariuszy – powiedział Sławomir Koszołko.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Sławomir Koszołko nowym prezesem ATM

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA