Sławomir Karlikowski i Marcin Kapkowski wiceprezesami w Bogdance

Rada Nadzorcza Lubelskiego Węgla Bogdanka 13 maja podjęła uchwały w sprawie powołania Sławomira Karlikowskiego na stanowisko zastępcy prezesa zarządu ds. produkcji - kierownika ruchu zakładu górniczego oraz Marcina Kapkowskiego na stanowisko zastępcy prezesa zarządu ds. zakupów i inwestycji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sławomir Karlikowski i Marcin Kapkowski wiceprezesami w Bogdance

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

13 maj 2016 21:47


Powołania w życie ze skutkiem od dnia 23 maja 2016 r. 

Sławomir Karlikowski jest absolwentem wydziału Górnictwa i Geologii, Akademii Górniczo- Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie gdzie w 1991 r. uzyskał dyplom magistra inżyniera ze specjalnością - Projektowanie i Budowa Kopalń. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie Zarządzania w Górnictwie oraz Zarządzania i Marketingu.

Marcin Kapkowski z wykształcenia jest inżynierem automatykiem, w 2001 roku ukończył wydział elektryczny Politechniki w Częstochowie. W ostatnich 15 latach uczestniczył i ukończył szereg kursów i szkoleń biznesowych. Marcin Kapkowski przez piętnaście lat związany był z międzynarodową grupą przemysłową Sandvik. W ramach grupy operował w różnych obszarach przemysłu, od stalowego poprzez inżynieryjny a ostatnie 3 lata również górniczy. W polskim oddziale spółki piastował stanowisko dyrektora zarządzającego i członka zarządu.

Więcej czytaj na wnp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.