Sieć Q Hotels z nowymi dyrektorami

Po ogłoszonym w minionym tygodniu rozstaniu z Dobrym Hotelem, kolejne zmiany w sieci Q Hotels dotyczą stanowisk dyrektorskich. Stanowisko dyrektora hotelu we Wrocławiu objął Mariusz Kaczmarski, a funkcję dyrektora hotelu krakowskiego Best Western Plus Q Hotel Kraków będzie pełniła Anna Trevena.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sieć Q Hotels z nowymi dyrektorami

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

4 lut 2016 16:54


Mariusz Kaczmarski z hotelarstwem związany jest od 2006 roku, kiedy to rozpoczął pracę w Irlandii w Hotelu Knighstbrook Hotel SPA and Golf Resort. Od 2009 roku był związany z siecią Qubus Hotel, gdzie pełnił stanowisko zastępcy dyrektora w hotelu Qubus w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie stanowiska dyrektora hotelu w Głogowie. Mariusz Kaczmarski z początkiem roku 2015 r. związał się z siecią Q Hotels obejmując stanowisko dyrektora Best Western Plus Q Hotel w Krakowie. Od lutego 2016 r. pełni funkcję dyrektora Hotelu Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu, gdzie jest odpowiedzialny za poprawę standardów pracy i procedur oraz bieżące zarządzanie obiektem.

Miejsce Mariusza Kaczmarskiego na stanowisku dyrektora hotelu w Best Western Plus Q Hotel Kraków zajęła Anna Trevena, która doświadczenie zdobywała w hotelach w Anglii, Walii, w Alpach francuskich, a także kilka lat zarządzała restauracjami w Szkocji.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.