×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Seria awansów w Griffin Capital Partners

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 27 sty 2022 9:16

Griffin Capital Partners w nowy rok wchodzi nie tylko z nową nazwą, ale i z serią awansów w działach inwestycyjnym i finansowym. Nowe stanowiska objęła m.in. Monika Kaczmarska, Jędrzej Socha, Bartłomiej Bochenek, Bartosz Sobota i Jan Niepiekło.

Seria awansów w Griffin Capital Partners
Monika Kaczmarska (fot. materiały prasowe)
REKLAMA

Firma Griffin Capital Partners zakończyła właśnie proces rebrandingu. Wraz z rebrandingiem w strukturach firmy doszło do istotnych zmian personalnych w działach finansowym i inwestycyjnym.

Monika Kaczmarska (fot. materiały prasowe)
Monika Kaczmarska (fot. materiały prasowe)

Monika Kaczmarska dotychczas pełniła funkcję vice president finance w dziale finansowym Griffin Capital Partners. Jako senior vice president finance będzie odpowiedzialna między innymi za controlling spółek Grupy, realizowanie strategii finansowej, oraz funkcjonowanie procedur, compliance i kontrolę wewnętrzną.

Monika Kaczmarska jest specjalistką w zakresie finansów. Wcześniej związana była ze spółkami Cornerstone Partners i Griffin Advisors. Jest absolwentką Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstwa w Akademii Leona Koźmińskiego, Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego oraz Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Monika Kaczmarska jest tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. Po studiach odbyła pięciomiesięczny staż w Komisji Europejskiej w Brukseli.

Jędrzej Socha (fot. materiały prasowe)
Jędrzej Socha (fot. materiały prasowe)

Jędrzej Socha, dotychczasowy vice president investments w dziale inwestycyjnym – awansował na stanowisko senior vice president Investments i odpowiada m.in. za projekty z obszaru private equity oraz rozwój nowej platformy energetycznej PAD RES.

Wcześniej jako menedżer inwestycyjny w PZU zajmował się inwestycjami private debt oraz private equity. Przeprowadził liczne transakcje typu LBO, lewarowane oraz mezaninowe z polskimi oraz zagranicznymi podmiotami. Zajmował się również nadzorem właścicielskim nad spółkami publicznymi oraz prywatnymi, gdzie zasiadał w radach nadzorczych. Pracował też w departamencie bankowości inwestycyjnej mBanku. Jędrzej Socha jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Cranfield School of Management i posiada certyfikat ACCA.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Seria awansów w Griffin Capital Partners
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA