Sebastian Stępak dyrektorem zarządzającym MSLGroup

6
Sebastian Stępak dyrektorem zarządzającym MSLGroup Sebastian Stępak został dyrektorem zarządzającym MSLGroup. / fot. mat.pras.
Sebastian Stępak objął stanowisko dyrektora zarządzającego MSLGroup. Zastąpił tym samym Zofię Bugajną, która zajmie się rozwojem biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sebastian Stępak dyrektorem zarządzającym MSLGroup

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

12 paź 2015 9:30


Do obowiązków nowego dyrektora należeć będzie kierowanie firmą w Polsce oraz dalszy rozwój i poszerzanie kompetencji w obszarze komunikacji marketingowej.

Sebastian Stępak z branżą PR związany jest od ponad 15 lat. Od 2014 roku zarządza MSLWarsaw, jedną ze spółek z portfolio firm grupy Publicis w Polsce. Posiada bogate doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami i skomplikowanymi projektami.

Pracował dla największych marek, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Był jedynym polskim jurorem w kategorii PR na festiwalu w Cannes; zasiadał także w kapitule Sabre Awards.

Zofia Bugajna obejmie stanowisko Business Development Director, CEE i będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu na poziomie regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w marketingu konsumenckim i zarządzaniu marką, a prowadzone przez nią projekty były wielokrotnie nagradzane i nominowane do polskich i międzynarodowych nagród. Z MSLGroup związana od 2010 roku, gdzie odpowiadała za pozyskiwanie i współpracę z klientami z rynku konsumenckiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.