PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Sebastian Kulczyk zastępuje ojca. W radzie nadzorczej Ciechu

Nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki powołało w skład rady nadzorczej nowego członka - Sebastiana Kulczyka. Zastąpił on w radzie swojego ojca.

Sebastian Kulczyk zastępuje ojca. W radzie nadzorczej Ciechu
Syn zmarłego niedawno biznesmena Jana Kulczyka wchodzi do rady nadzorczej Ciechu /fot. mat.pras.
REKLAMA

Zmiana nie jest zaskoczeniem. Pod koniec lipca niespodziewanie zmarł bowiem Jan Kulczyk. A ponieważ to kontrolowana przez niego firma ma większościowy pakiet akcji Ciechu wiadomo było, że jej reprezentant zastąpi zmarłego miliardera.

Kim jest Sebastian Kulczyk?

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

To absolwent kierunku Zarządzanie i Marketing na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiował także w London School of Economics. Od 2010 roku związany z Grupą Kulczyk Invesments, obejmując w grudniu 2013 roku stanowisko prezesa zarządu (Chief Executive Officer) Kulczyk Investments.

W latach 2009-2010 pracował w banku inwestycyjnym Lazard w Londynie. Ma doświadczenie w kierowaniu spółkami działającymi w sektorze elektronicznego biznesu. Pracował również w departamencie mediów cyfrowych SonyBMG w Nowym Jorku. Od wielu lat inwestuje i rozwija przedsięwzięcia z obszaru new-tech.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Sebastian Kulczyk nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Ciech, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej wobec Ciech jako wspólnik spółki jawnej, spółki osobowej oraz jako członek organu spółki kapitałowej, bądź jako członek organu w innej konkurencyjnej osobie prawnej. Nie został wpisany do rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Sebastian Kulczyk zastępuje ojca. W radzie nadzorczej Ciechu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • luca 2015-09-20 14:04:29

    i pomyslec ze zakup akcji CIECH odbył się w drodze najbardziej transparentnego procesu na rynku kapitałowym – wezwania publicznego. Sporo pracy kosztowalo Kulczyka wyprowadzenie Ciechu na prosta ale jak widac oplacilo sie to

  • Kana 2015-08-28 10:09:01

    Gratuluję mądrości , tylko w taki sposób można dobrze zarządzać firmą , Pośmierci ojca młody bierzę sie ze wszystkim za bary i jak znam życie to albo polegnie albo szybko udowodni że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Tego mu życzę

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA