Sebastian Buczek ponownie prezesem Quercus TFI. Jest też nowy zarząd

6
Sebastian Buczek ponownie prezesem Quercus TFI. Jest też nowy zarząd fot.sebastianbuczek.blox.pl
Akcjonariusze Quercus TFI ponownie powołali Sebastiana Buczka na prezesa, dokonali też wyboru pozostałych członków zarządu, a także rady nadzorczej.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sebastian Buczek ponownie prezesem Quercus TFI. Jest też nowy zarząd

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

28 kwi 2016 11:05


Sebastian Buczek jest prezesem zarządu Quercus TFI od sierpnia 2007 r. Jest zatrudniony w Quercus TFI na stanowisku dyrektora generalnego oraz jest dyrektorem Departamentu Inwestycyjnego. Jest akcjonariuszem Quercus TFI.

Pierwszym wiceprezesem zarządu został ponownie Artur Paderewski - piastuje to stanowisko od sierpnia 2007 r. Także jest akcjonariuszem spółki.

Akcjonariusze postanowili, że Piotr Płuska nadal będzie wiceprezesem zarządu (zajmuje to stanowisko od sierpnia 2007 r.). Jest zatrudniony w Quercus TFI na stanowisku dyrektora Departamentu Operacyjnego. Jest akcjonariuszem Quercus TFI.

Wiceprezesem zarządu pozostanie także Paweł Cichoń (na stanowisku od kwietnia 2008 r.). Jest on zatrudniony w Quercus TFI na stanowisku dyrektora Departamentu Sprzedaży. Jest także akcjonariuszem Quercus TFI.

Przewodniczącym rady nadzorczej Quercus TFI został Maciej Radziwiłł. W skład RN weszli ponadto: Janusz Nowicki (wiceprzewodniczący), Jerzy Cieślik, Andrzej Dadełło oraz Jerzy Lubianiec.

Quercus TFI to publiczne towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Towarzystwo zostało założone w sierpniu 2007 r. W marcu 2011 r. Quercus TFI zadebiutował na rynku głównym warszawskiej giełdy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.