Šárka Chapman konsultantką ds. nieruchomości hotelowych w w polskim biurze C&W

Šárka Chapman dołączyła do warszawskiego oddziału Cushman & Wakefield, obejmując stanowisko konsultanta ds. nieruchomości hotelowych w dziale wycen i doradztwa.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Šárka Chapman konsultantką ds. nieruchomości hotelowych w w polskim biurze C&W

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

13 lut 2014 13:02


Šárka Chapman posiada ponad 3-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Od 2010 r. pracowała jako konsultant w biurze Cushman & Wakefield w Pradze. W swojej dotychczasowej karierze uczestniczyła m.in. w sprzedaży trzygwiazdkowego hotelu Ibis Karlin w Pradze (226 pokoi), wyceniła ponad 30 hoteli i odpowiadała za wybór operatorów hotelowych dla cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli w głównych miastach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentką Uniwersytetu Karola w Pradze.

- Miło nam powitać Šárkę w naszym zespole. Dzięki jej wsparciu i doświadczeniu umocnimy naszą pozycję na rynku doradztwa dedykowanego nieruchomościom hotelowym. Šárka będzie brała także udział w projektach o charakterze regionalnym, przy wsparciu dyrektora usług hotelowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Frederica Le Fichoux - mówi Izabela Mucha, dyrektor działu wycen i doradztwa, Cushman & Wakefield Polska. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.