Rupert Simoner szefem Vienna International

Rupert Simoner obejmie z dniem 1. września 2014 r. kierownictwo nad VI, największym przedsiębiorstwem hotelarskim w Austrii. Jego zadaniem będzie kontynuacja działalności Vienna International Hotels & Resorts.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rupert Simoner szefem Vienna International

PODZIEL SIĘ


Autor: Propertynews.pl

Property News

10 lip 2014 18:40


Rupert Simoner, do tej pory jako Vice President Kempinski Europe i jako General Manager, odpowiedzialny za hotel Kempinski Grand Hotel Baines St. Moritz, zostanie nowym prezesem zarządu VI, największego przedsiębiorstwa hotelarskiego w Austrii. Ten rodowity Austriak rozpoczął swoją karierę w roku 1995 i zyskał uznanie jako hotelarz oraz Corporate Leader na arenie międzynarodowej. Uchodził również za jednego z największych ambasadorów przedsiębiorstwa. Wcześniej kierował hotelami grupy Kempinski w krajach Azji, Afryki i Europy.

- Dzięki wieloletniej i nadzwyczaj owocnej współpracy z panem Rupertem Simoner, jesteśmy przekonani o tym, że zbudowane i kierowane do tej pory z sukcesem przez dr. Andreasa Karstena przedsiębiorstwo VI, poprowadzi on z powodzeniem ku obiecującej przyszłości - tak mówi o wyborze charyzmatycznego hotelarza dr Franz Jurkowitsch - prezes rady nadzorczej VI.

Dr Jurkowitsch wyraził również zadowolenie, iż dr Kartsten w dalszym ciągu będzie współpracował z przedsiębiorstwem jako doradca w sprawach nabywania nowych nieruchomości, finansowania, jak również planowanego wejścia firmy na giełdę. - Dr Kartsten zostaje w zarządzie niemieckich spółek córek, by zapewnić kontynuację ekspansji firmy na terenie Niemiec - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.