PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Romuald Ulcyfer w zarządzie GoldenLine

Do zarządu GoldenLine dołączył Romuald Ulcyfer, Dyrektor Finansowy Spółki. Obok Romualda Ulcyfera w zarządzie pozostają jego dwaj dotychczasowi członkowie, Adam Wąsik oraz Karol Traczykowski, prezes GoldenLine.

  • Autor: AT
  • 31 mar 2017 7:10
Romuald Ulcyfer w zarządzie GoldenLine
Romuald Ulcyfer (fot.mat.pras.)
REKLAMA

Romuald Ulcyfer jest związany z GoldenLine od 2015 roku, kiedy to objął stanowisko Dyrektora Finansowego. Swoją karierę rozpoczął jako konsultant w dziale audytu ogólnego PriceWaterhouseCoopers. W latach 2010-2013 pracował w zespole Transaction Services PwC Polska, realizując projekty finansowego due diligence zarówno dla inwestorów branżowych jak i finansowych. W latach 2013-2015 kontynuował karierę w branży nieruchomościowej, obejmując stanowisko Asset Managera, a od 2015 Regionalnego Dyrektora Operacyjnego w Atrium Poland Real Estate Management. Jest absolwentem kierunku Stosunki Międzynarodowe na WSMiP Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania i finansów. Jest na końcowym etapie uzyskania statusu ACCA Affiliate.

GoldenLine to firma świadcząca rozbudowane usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Należą do niej dwa serwisy rekrutacyjne Goldenline.pl oraz Gazetapraca.pl. Goldenline.pl dostarcza kandydatom oferty pracy, informacje o opiniach o pracodawcach oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Na portalu założyło swój profil zawodowy już ponad 2,4 mln użytkowników. Firma oferuje pracodawcom usługi rekrutacyjne poprzez dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów jak i możliwość zamieszczenia ofert pracy na obu serwisach jednocześnie. GoldenLine wspiera również firmy w obszarze employer branding poprzez doradztwo i szkolenia, możliwość założenia Profilu Pracodawcy oraz realizację kampanii marketingu rekrutacyjnego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rozszerzenie składu zarządu GoldenLine podyktowane jest planami rozwojowymi spółki. Z ramienia zarządu Romuald Ulcyfer odpowiedzialny jest za cały obszar finansów i administracji, Adam Wąsik za obszar sprzedaży i komunikacji, zaś Karol Traczykowski odpowiada za rozwój obecnych produktów oraz wprowadzenie na rynek nowych.

GoldenLine to wiodący serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Co miesiąc serwis odwiedza około 3 mln użytkowników. GoldenLine kandydatom dostarcza oferty pracy, informacje o ocenach pracodawców oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Pracodawcom oferuje rozbudowane usługi rekrutacyjne, zarówno możliwość zamieszczenia ogłoszenia o pracę jak i dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów. GoldenLine wspiera firmy w obszarze employer branding poprzez doradztwo i szkolenia, możliwość założenia Profilu Pracodawcy jak i realizację kampanii marketingu rekrutacyjnego.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Romuald Ulcyfer w zarządzie GoldenLine

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA