×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Romuald Harwas dyrektorem finansowym w Nestmedic

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 22 cze 2017 12:08

Dyrektor finansowy Synektik Romuald Harwas przechodzi do Nestmedic.

Romuald Harwas dyrektorem finansowym w Nestmedic
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

24 lipca 2017 roku stanowisko dyrektora finansowego firmy Nestmedic obejmie Romuald Harwas. Ma on kilkunastoletnie doświadczenie w kształtowaniu i realizacji strategii finansowej przedsiębiorstw, w tym firm z branży medycznej oraz spółek notowanych na GPW.

Nowy dyrektor w Nestmedic od 1997 roku specjalizuje się w finansach. Przez lata swojej aktywności zawodowej tworzył i nadzorował budżety, zarządzał działami księgowymi i systemami rachunkowymi, koordynował procesy inwestycyjne, a także analizował firmowe potrzeby informatyczne – głównie w spółkach z branż medycznej, farmaceutycznej oraz nowych technologii. Kilka lat pracował w Australii. Od 2014 roku zajmował stanowisko dyrektora finansowego Synektik, firmy z głównego parkietu GPW z branży diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej.

- Moje dotychczasowe doświadczenie, łączące nadzór nad finansami spółek zajmujących się nowymi technologiami i przemysłem z zarządzaniem strategicznymi działami firm z branży medycyny i farmaceutyki, pozwoli mi aktywnie i skutecznie włączyć się w budowanie i realizację strategii Nestmedic. Branża, w której działa firma, jest mi dobrze znana. Wiem, jaki ma potencjał i jak te możliwości wykorzystać w umacnianiu pozycji systemu Pregnabit – mówi Romuald Harwas, nowy CFO w Nestmedic.

Na nowym stanowisku Romuald Harwas będzie odpowiadał za tworzenie i realizację strategii finansowej, nadzorowanie budżetu, przygotowywanie sprawozdań i raportów oraz relacje z rynkiem kapitałowym. Dodatkowo w zakresie jego obowiązków leżeć będzie utrzymywanie kontaktów z inwestorami oraz budowanie planów inwestycyjnych spółki.

- Nestmedic właśnie wszedł na NewConnect, intensywnie rozwijamy sieć dystrybucyjną w Polsce i za granicą, otrzymaliśmy też grant z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na stworzenie systemu Pregnabit drugiej generacji. To dla nas bardzo ważny czas, dlatego zdecydowaliśmy o rozszerzeniu naszego zespołu o osoby, które pomogą nam zrealizować strategiczne cele spółki – mówi Patrycja Wizińska-Socha, współtwórczyni i prezes Nestmedic.

Romuald Harwas jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów MBA w zakresie finansów.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Romuald Harwas dyrektorem finansowym w Nestmedic
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA