PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Toolex 2022

Toolex 2022

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  • Nowy Przemysł
  • Tech & Job
  • Oil Expo
TERAZ TRANSMITUJEMY

Edukacja. Kompetencje przyszłości

Romana Jourdren dyrektor zarządzającą w GSK Consumer Healthcare

  • Autor: AT
  • 4 wrz 2017 12:50

Firma GlaxoSmithKline (GSK) Consumer Healthcare powołała Romanę Jourdren na stanowisko dyrektor zarządzającej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Wcześniej Jourdren była dyrektorem zarządzającym na Czechy i Słowację.

Romana Jourdren dyrektor zarządzającą w GSK Consumer Healthcare
Adobe Stock
REKLAMA

W nowej roli Jourdren będzie odpowiedzialna za zarządzanie biznesem GSK Consumer Healthcare w regionie obejmującym ponad 30 rynków, z których najważniejsze to Rosja, Polska, Ukraina, Czechy, Słowacja, Rumunia i Węgry.

Jourdren posiada bogate doświadczenie w obszarze marketingu, sprzedaży i zarządzania w sektorze dóbr konsumenckich. W czasie gdy zarządzała biznesem w Czechach i na Słowacji, GSK Consumer Healthcare odnotowywała wzrosty rok do roku, osiągnęła wiodące pozycje w wielu kategoriach oraz stała się numerem 1 w kategorii produktów higieny jamy ustnej na Słowacji. Na początku tego roku GSK CH została ogłoszona jednym z trzech najlepszych pracodawców w Czechach.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jourdren dołączyła do GSK w 2013. Wcześniej pracowała w firmach takich jak Philips, EgonZehnder, Danone i Kimberly Clark. W tej ostatniej zarządzała regionem Południowo-Wschodniej Europy i była odpowiedzialna za Czechy, Słowację i Węgry. Jourdren jest z pochodzenia Czeszką. Po objęciu stanowiska pracować będzie w Warszawie, gdzie mieści się ośrodek zarządzający firmą w regionie.

- Cieszę się, że Romana przejmuje region Europy Środkowo-Wschodniej w firmie i dołącza do Zarządu Europejskiego. Jest utalentowanym i doświadczonym liderem. Jej świetne zdolności przywódcze i wyniki, które osiągnęła w Czechach i na Słowacji mówią same za siebie. Romana pochodzi z tego regionu, zna konsumentów oraz środowisko biznesowe. Ma duże doświadczenie komercyjne, pasję, uwielbia wygrywać, potrafi jednoczyć ludzi i budować silne zespoły. Jest idealną kandydatką na to stanowisko - skomentował Erhard Heck, dyrektor regionalny na Europę w GSK Consumer Healthcare

- Czuję się zaszczycona, że zostałam wybrana na to stanowisko. GSK ma silną pozycje w regionie. Jesteśmy właścicielem globalnych i lokalnych marek kochanych przez konsumentów i mających wiodące pozycje na wielu rynkach i w wielu kategoriach. Przed nami ogromne możliwości. Moim najważniejszym zadaniem będzie przyspieszenie rozwoju oraz jasna i klarowna priorytetyzacja. Dodatkowo, mam zaszczyt zarządzać zespołem utalentowanych ludzi. Jestem pewna, że ten zespół, silne portfolio marek i nadchodzące innowacje produktowe sprawią, że wywiążemy się z naszej obietnicy, żeby być jedną z najbardziej innowacyjnych, osiągających najlepsze wyniki i cieszących się największym zaufaniem firm z obszaru konsumenckich dóbr ochrony zdrowia na świecie - powiedziała Jourdren.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Romana Jourdren dyrektor zarządzającą w GSK Consumer Healthcare

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA