Roland Bebcak i Karel Zeman w zarządzie CBRE Global Investors

Dwie osoby dołączyły do zespołu kadry zarządzającej polskim oddziałem firmy CBRE Global Investors.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Roland Bebcak i Karel Zeman w zarządzie CBRE Global Investors

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

27 sty 2014 12:48


Roland Bebcak będzie pełnił funkcję Director of Finance and Operations Poland. Karel Zeman, dotychczas Head of Strategy & Research w CBRE Global Investors na region Europy Środkowo-Centralnej, objął natomiast stanowisko Head of Asset Management for Poland.

Poprzednio Karel Zeman pracował w firmie Cushman & Wakefield jako Head of Research Czech Republic. Karel Zeman uzyskał tytuł magistra Geografii i Rozwoju Regionalnego na Uniwersytecie Karola w Pradze, jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców Majątkowych (Royal Institution of Chartered Surveyors - RICS), udziela się w Międzynarodowej Radzie Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers - ICSC). Karel Zeman z pochodzenia jest Czechem, ale płynnie mówi w języku polskim.

CBRE Global Investors CEE powołało także Rolanda Bebcaka na stanowisko Director of Finance and Operations Poland. Roland Bebcak od 2005 r. pracował na stanowisku Manager of Finance and Operations in Czech Republic, Slovakia and Austria. Posiada ponad ośmioletnie doświadczenie w zakresie operacji finansowych i finansów w branży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej pracował na stanowiskach kierowniczych w zakresie finansów, controllingu i gospodarowania na rzecz międzynarodowych firm. Roland Bebcak posiada tytuł MBA City University of Seattle, z pochodzenia jest Słowakiem.

- Wraz z nowym składem zarządu i jego biznesową wizją wzmacniamy się przed kolejną falą inwestycji w 2014 r. Poprzedni rok zakończyliśmy pozyskując dwie nieruchomości o charakterze logistycznym, co - jak wierzę - było początkiem rosnącej dynamiki ożywienia gospodarczego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - komentuje zmiany Martin Sabelko, dyrektor zarządzający na region CEE CBRE Global Investors.

W Polsce firma zarządza portfelem dziewięciu nieruchomości komercyjnych, należących do trzech transgranicznych funduszy CBRE Global Investors. Spółka specjalizuje się w projektach typu retail, ale w portfolio posiada także realizacje z obszaru nieruchomości komercyjnych o charakterze biurowym i logistycznym.

Najbardziej znaczącymi projektami komercyjnymi regionu Europy Środkowo-Wschodniej są Złote Tarasy, Wars Sawa Junior, Prosta Office Centre i Trinity Office Park II w Warszawie, jak również Centrum Handlowe Sarni Stok w Bielsku-Białej oraz, aktualnie w procesie rozbudowy, Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.