×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Robert Pydziak w zarządzie Marvipolu

Finansista Robert Pydziak został powołany na członka zarządu spółki Marvipol. Przejął on stanowisko po Mariuszu Popławskim, który wraz z nowym rokiem wykonuje obowiązki wiceprezesa.

Robert Pydziak w zarządzie Marvipolu
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Robert Pydzik jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. Jego obszar zainteresowań koncentruje się na zagadnieniach dotyczących finansów, rynku deweloperskiego, rynku kapitałowego oraz zarządzania.

Z rynkiem finansowym i deweloperskim związany jest od 1991 r. Pełnił wiele funkcji w spółkach kapitałowych, w tym spółkach publicznych oraz instytucjach finansowych. M.in. był zastępcą dyrektora Departamentu Skarbu w PKO BP, zasiadał w zarządzie Banku Gospodarki Żywnościowej, pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora finansowego w spółce Synergia 99.

Prowadził również własną działalność, gdzie współpracował z podmiotami funkcjonującymi w różnych branżach, m.in. w zakresie doradztwa strategicznego, restrukturyzacji finansowej i organizacyjnej, doradztwa transakcyjnego.

W latach 2014-2017 współpracował z Grupą Kapitałową Wikana, na stanowisku dyrektora finansowego oraz prezes zarządu. Od maja 2017 r. związany jest z grupą Kapitałową Marvipol Development.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Robert Pydziak w zarządzie Marvipolu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA