PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Robert Nowakowski zastępcą szefa Biura Ochrony Rządu

  • Autor: PAP/AT
  • 20 paź 2017 12:00

Inspektor Robert Nowakowski, dotychczasowy zastępca komendanta wojewódzkiego policji, został powołany na stanowisko wiceszefa Biura Ochrony Rządu - poinformowało MSWiA.

Robert Nowakowski zastępcą szefa Biura Ochrony Rządu
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Przed tygodniem zastępca szefa BOR ds. logistyki płk Jacek Lipski złożył wniosek o odwołanie z zajmowanego stanowisko. Pułkownik poprosił o oddelegowanie do Straży Granicznej, w której pełnił służbę w biurze prawnym Komendy Głównej w latach 2009 - 2015.

Jak poinformowały służby prasowe MSWiA akt mianowania na nowe stanowisko Nowakowskiemu wręczył wiceminister Jarosław Zieliński.

Robert Nowakowski służbę w policji rozpoczął w 1993 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Zarządzania i Administracji Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania i umiejętności menedżerskich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz rachunkowości i sprawozdawczości w sektorze finansów publicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Od 2000 r. jego służba związana była ze Szkołą Policji w Katowicach. Od 2006 r. pełnił funkcję kierownicze na stanowiskach związanych z logistyką. W 2014 r. został powołany na stanowisko naczelnika Wydziału Finansów Szkoły Policji w Katowicach.

W marcu 2016 r. objął funkcję zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, gdzie odpowiedzialny był za sprawy związane z logistyką.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Robert Nowakowski zastępcą szefa Biura Ochrony Rządu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA