PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Robert Nowakowski w zarządzie DB Cargo Polska

  • Autor: PAP/AT
  • 27 wrz 2017 8:19

Rada Nadzorcza DB Cargo Polska zdecydowała o powołaniu z dniem 1 października 2017 r. Roberta Nowakowskiego na stanowisko członka zarządu ds. produkcji. Nowakowski zastąpi Michaela Hetzera, który przechodzi do struktur koncernu w Niemczech, obejmując funkcję prezesa nowo powstałej spółki International Operations Services.

Robert Nowakowski w zarządzie DB Cargo Polska
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Robert Nowakowski jest związany Grupą DB Cargo Polska od 1 września 2011 roku, kiedy powierzono mu funkcję prezesa DB Schenker Rail Tabor, a następnie prezesa Infra Silesia. Współpracował również z Etihad Rail DB, gdzie odpowiadał za obszar współpracy z klientami. Od 1 marca 2017 zajmował w DB Cargo Polska stanowisko dyrektora ds. przewozów towarowych.

- Jestem pewien, że wiedza i bogate doświadczenie Roberta, pozwolą mu w pełni wywiązać się z powierzonych zadań i są gwarancją osiągnięcia sukcesu, z korzyścią dla całej firmy - mówi Marek Staszek, prezes DB Cargo Polska - Gratuluję i życzę Robertowi powodzenia w osiąganiu wyznaczonych celów.

Robert Nowakowski z koleją związany jest od ponad 20 lat – przeszedł wszystkie szczeble drogi zawodowej. Ekspert w obszarze przewozów kolejowych i taboru kolejowego. W latach 1992 – 1997 pracował w Zachodniej Dyrekcji Okręgowej PKP. W dawnym PKP Przewozy Regionalne był m.in. zastępcą dyrektora w Mazowieckim i Łódzkim Zakładzie Przewozów Regionalnych oraz dyrektorem w Podlaskim i Kujawsko-Pomorskim Zakładzie tej spółki. Od stycznia 2008 r. do sierpnia 2011 był członkiem zarządu w PR (obecnie PolRegio). Ukończył Wydział Transportu Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Robert Nowakowski w zarządzie DB Cargo Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA