Robert Noceń awansuje w Carrefour Polska

Robert Noceń objął stanowisko dyrektora dywizji hipermarketów w polskim oddziale sieci Carrefour (Business Unit Hypermarkets Director Carrefour Poland). Noceń jest także członkiem zarządu spółki Carrefour Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Robert Noceń awansuje w Carrefour Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

20 maj 2014 20:22


W ciągu ostatnich 14 miesięcy kariera Roberta Nocenia nabrała przyspieszenia. W tym okresie awansował z funkcji dyrektora marketingu na dyrektora operacyjnego regionu północ, aby cztery miesiące temu objąć stanowisko dyrektora dywizji hipermarketów w spółce Carrefour Polska.

Robert Noceń jest związany z polskim oddziałem sieci Carrefour od 1998 r. W tym czasie systematycznie awansował strukturach spółki. Karierę rozpoczynał od funkcji Senior Marketing Managera, by później zostać dyrektorem hipermarketu, a następnie dyrektorem regionalnym sieci, w maju 2009 r. objął funkcję dyrektora marketingu w polskim oddziale sieci Carrefour Polska.

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy franczyzowe: mini-market i convenience. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

pracownicy 2016-02-12 16:58:46

W Tczewie w Carrefour rządzi kobieta która jest potworną jędzą itp... wykorzystuje ludzi na maksa,nikt ją nie lubi bo jest snobką myśli tylko o sobie dla niej ludzie się nie liczą tylko ją interesują statystyki utarg i tabelki a to dzięki ludziom to wszystko jest.prosimy siły wyższe o jej zwolnienie z tej funkcji!!! Nie wchodzi przeniesienie jej do innego sklepu żeby tam się nie wyżywała na ludziach.