PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Robert Małłek p.o. prezesa ds. strategii i rozwoju w JSW

Robert Małłek został oddelegowany do czasowego wykonywania czynności zastępcy prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju spółki. Nową funkcję pełnić będzie do posiedzenia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia spółki, nie dłużej jednak niż do 31 lipca 2019 r.

Robert Małłek p.o. prezesa ds. strategii i rozwoju w JSW
Robert Małłek (fot.jsw.pl)
REKLAMA

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej poinformował, że 27 maja 2019 roku rada nadzorcza spółki podjęła uchwałę o delegowaniu Roberta Małłka, członka rady nadzorczej do czasowego wykonywania czynności zastępcy prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju spółki IX kadencji. Okres delegowania został ustalony na czas od 28 maja 2019 roku do dnia odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia spółki za 2018 rok, jednak nie dłużej niż do dnia 31 lipca 2019 roku.

Cały artykuł czytaj tutaj

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Robert Małłek p.o. prezesa ds. strategii i rozwoju w JSW

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • g 2019-05-28 16:27:05

    Nawet laik widzi: -nieustanne spekulacje na akcjach spółki i dołowanie kursu, - równoległe dołowanie samej spółki przez szeroki strumień wzrastających kosztów, wydatków socjalnych. niefrasobliwych zakupów i przejęć itd. ... Chyba ktokolwiek wzięty z ulicy lepiej poprowadziłby tę firmę od obecnego pana prezesa.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA