Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills

Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills (Real Estate Management Services) na stanowisku associated director, szef Działu Finansów i Systemów Biznesowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 gru 2013 9:53


Robert Kubiak będzie odpowiadał za nadzór nad zespołem zarządców nieruchomości ds. finansów oraz wdrożenie i rozwój systemów informatycznych wykorzystywanych w Savills. Robert Kubiak specjalizuje się w zarządzaniu informacją, w szczególności w raportowaniu komercyjnym i finansowym, budżetowaniu, sprawozdawczości finansowej i due dilligence. Będzie pracował nad usprawnieniem procesów biznesowych, w tym za usprawnienie przepływu informacji i dokumentów.

Robert Kubiak posiada ośmioletnie doświadczenie w zakresie finansów i systemów informatycznych w branży nieruchomości. Zanim dołączył do Savills pracował w DTZ jako kierownik w dziale finansowym ds. Obsługi Kluczowego Klienta - CBRE Global Investors (poprzednio ING REMS). Na tym stanowisku odpowiadał za zarządzanie zespołem finansowym, który świadczył usługi finansowe pięciu centrom handlowych oraz trzem budynkom biurowych, w tym Centrum Handlowemu Złote Tarasy w Warszawie.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 500 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.