Robert Krassowski nowym prezesem MBF Group

Nastąpiły zmiany w szefostwie giełdowej spółki MBF Group. Prezesem zarządu został Robert Krassowski. Natomiast dotychczasowa prezes, Katarzyna Czub - przeszła do rady nadzorczej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Robert Krassowski nowym prezesem MBF Group

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

20 paź 2014 19:04


Z funkcji prezesa MBF Group, spółki notowanej na rynku alternatywnym NewConnect, zrezygnowała Katarzyna Czub. W związku z tym automatycznie została pna powołana do rady nadzorczej spółki. Jak przyczynę rezygnacji Katarzyna Czub podała objęcie funkcji prezesa zarządu w firmie Kamea Consulting.

Czytaj też: Oto 10 najlepiej zarabiających prezesów spółek Skarbu Państwa

Dlatego też na prezesa zarządu MBF Group rada nadzorcza wybrała Roberta Krassowskiego, który był dotychczasowym przewodniczącym rady nadzorczej.

Robert Krassowski to absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie na Wydziale Zarządzania Informacją w Biznesie. Posiada tytuł magistra w specjalności e-biznes oraz tytuły bachelor of arts i master of science brytyjskiego Oxford Brookes University.

- Nominacja na prezesa zarządu stanowi odejście od pełnienia funkcji nadzorczych i skupienie się na działalności operacyjnej spółki, co de facto miało już miejsce w ostatnich tygodniach - tłumaczy nowo powołany prezes spółki MBF Group, Robert Krassowski.

Czytaj też: Oto 10 najlepiej zarabiających prezesów spółek giełdowych

- Już wkrótce chcielibyśmy pokazać akcjonariuszom i inwestorom kilka nowych umów, nad których ostatecznym kształtem ciężko pracujemy. Powoli staramy się też wyjść poza granice Polski, czego efektem będzie istotna dywersyfikacja przychodów. Na pewno o istotnych zdarzeniach będziemy informowali oficjalnym kanałem w postaci raportów giełdowych - dodaje Krassowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.