PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Robert Kamiński nowym dyrektorem w Hansgrohe SE

  • Autor: AT
  • 28 sie 2017 9:33

Zarząd Hansgrohe SE zdecydował o powierzeniu Robertowi Kamińskiemu, obecnemu prezesowi zarządu Hansgrohe Polska - z dniem 1 września 2017 roku - funkcji dyrektora regionu Europa Północno-Wschodnia (NEE – North-East Europe).

Robert Kamiński nowym dyrektorem w Hansgrohe SE
Adobe Stock
REKLAMA

Region Europa Północno-Wschodnia w strukturze Hansgrohe obejmuje 22 kraje: Danię, Norwegię, Szwecję, Finlandię, Islandię, Litwę, Łotwę, Estonię, Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Słowenię, Chorwację, Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Macedonię, Czarnogórę, Albanię i Grecję.

W nowej roli Robert Kamiński będzie raportował bezpośrednio do wiceprezesa zarządu Hansgrohe SE. Jest nim Christophe Gourlan.

Kamiński pozostanie jednocześnie prezesem Hansgrohe Polska, w której strukturach pracuje od 2011 roku, najpierw jako dyrektor sprzedaży i marketingu a następnie członek zarządu do spraw sprzedaży i marketingu. Prezesem zarządu został w marcu 2015 roku.

Robert Kamiński dołączył do zespołu Hansgrohe posiadając bogate doświadczenie międzynarodowe w strukturach uznanych organizacji, m.in. Philips i Sony. - Po jego pojawieniu się w firmie, Hansgrohe Polska było w stanie znacząco zwiększyć udziały rynkowe we wszystkich krajowych kanałach dystrybucji, realizując strategie zrównoważonego, dochodowego wzrostu, zgodnie z zadaniami wyznaczonymi przez zarząd Hansgrohe SE - podała spółka.

- Powierzenie odpowiedzialności za tak rozległy i zróżnicowany region jest niewątpliwie wyrazem zaufania zarządu Hansgrohe SE do managera z naszej części Europy, ale także – a może przede wszystkim! - docenieniem wysiłków całego zespołu Hansgrohe Polska, dzięki którym osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki w naszych codziennych działaniach. Tylko dzięki zaangażowaniu i współpracy całego mojego zespołu możliwe było to, co legło u podstaw decyzji o nominowaniu mnie na to zaszczytne stanowisko - powiedział Robert Kamiński po ogłoszeniu decyzji zarządu Hansgrohe SE.

- Ufam, iż doświadczenie zdobyte w czasie mojej pracy w strukturach Hansgrohe Polska będzie inspirującym dla innych krajów regionu, ale także, że doświadczenia innych krajów pozwolą uczynić tak z Polski, jak i z pozostałych rynków regionu Europy Północno-Wschodniej jeszcze bardziej znaczącego kontrybutora biznesu grupy Hansgrohe. Region Północno-Wschodniej Europy jest niewątpliwie potencjalnym źródłem dalszego zwiększania pozycji rynkowej marek Axor i Hansgrohe na naszym kontynencie, będącym od ponad stu lat kolebką firmy zmieniającej świat łazienek i kuchni w kontekście jakości, designu i wsłuchania się w potrzeby każdego klienta - dodał.

Robert Kamiński (ur. 1967) ukończył studia na Politechnice Warszawskiej (Wydział Elektroniki) i na University of Surrey w Wielkiej Brytanii. Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w krajowych i międzynarodowych strukturach B2B i B2C. Prywatnie lubi podróżować i ceni analogowy wymiar życia – pasjonuje go analogowy sprzęt audio, analogowa technika zapisu i odtwarzania dźwięku (kolekcjonuje taśmy analogowe i płyty winylowe), fotografuje analogowymi aparatami.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Robert Kamiński nowym dyrektorem w Hansgrohe SE

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA