Robert Dac członkiem zarzadu Leonidas

Zarząd Leonidas powołał Roberta Daca jako członka zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Robert Dac członkiem zarzadu Leonidas

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

18 lip 2016 9:16


Robert Dac jest absolwentem ekonomii zarządzania na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i finansów (Wyższa Szkoła Bankowa) oraz z zakresu Międzynarodowych Standardów Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie). Posiada certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Kariera Roberta Daca związana jest z finansami i księgowością. Od 2003 r. piastował stanowiska księgowego/ głównego księgowego w znaczących podmiotach. Był między innymi odpowiedzialny za prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z MSR/MSSF w jednej ze spółek notowanych na rynku regulowanym GPW, sporządzał także sprawozdania finansowe dla spółek z Grupy Kapitałowej Getin Holding. W swojej karierze był również tłumaczem języka rosyjskiego, którym posługuje się na poziomie biegłym.

W okresie ostatnich trzech lat był członkiem organów zarządzających lub nadzorczych albo wspólnikiem następujących spółek prawa handlowego: Leonidas Capital jako członek rady nadzorczej oraz In-Time Personal Solutions Polska jako prezes.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.