Robert Bialik nowym prezesem Lotos Oil

Rada Nadzorcza spółki powołała Roberta Bialika na prezesa zarządu Lotos Oil. Dotychczas pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Lotos Infrastruktura.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Robert Bialik nowym prezesem Lotos Oil

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

5 wrz 2014 21:00


- Wydarzenia w otoczeniu makroekonomicznym sprawiają, że rynek stawia przed nami nowe wymagania. Jestem przekonany, że dzięki pasji i zaangażowaniu w tworzenie nowych rozwiązań technologicznych, z jakich zawsze znana była nasza spółka oraz aktywnym działaniom służb handlowych nie tylko umocnimy naszą pozycję, ale i rozbudujemy naszą sprzedaż na atrakcyjnych rynkowo obszarach – powiedział po wyborze Robert Bialik.

Nowy Prezes jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wydziału Ekonomiki Produkcji. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania organizowane pod patronatem niemieckiej Fachhochschule Dortmund przez Zachodniopomorską Szkołę Menadżerów w Szczecinie i Rzeszowską Szkołę Menadżerów.

Robert Bialik od blisko 20 lat - związany z przemysłem petrochemicznym w Polsce, szczególnie na Podkarpaciu. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Rafinerii Jasło, gdzie pełnił kolejno funkcje kierownika działu analiz ekonomicznych i kształtowania cen, dyrektora ekonomiczno – finansowego i dyrektora ds. handlu i marketingu. Od 2004 roku pełnił funkcje zarządcze w strukturach Grupy Kapitałowej Lotos, między innymi jako członek rad nadzorczych a także jako prezesa Zarządu w Spółkach: Lotos Park Technologiczny, Lotos Jasło/ Lotos Infrastruktura.

Lotos Oil jest wiodącą firmą na krajowym rynku olejów przemysłowych i olejów silnikowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.