Research Now: John Rothwell prezesem, a Gary Laben dyrektorem wykonawczym

6
Research Now: John Rothwell prezesem, a Gary Laben dyrektorem wykonawczym fot.researchnow.com
• Gary Laben obejmie stanowisko głównego dyrektora wykonawczego firmy Research Now.
• Prezesem i dyrektorem operacyjnym zostanie John Rothwell.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Research Now: John Rothwell prezesem, a Gary Laben dyrektorem wykonawczym

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

17 mar 2016 9:54


Firma Research Now, firma zajmująca się gromadzeniem danych cyfrowych na potrzeby analityki i spostrzeżeń, ogłosiła powołanie Gary'ego Labena na stanowisko głównego dyrektora wykonawczego oraz członka rady nadzorczej z dniem 29 marca.

Gary Laben zastąpi poprzedniego prezesa i dyrektora wykonawczego Kurta Knaptona, który złożył rezygnację ze stanowiska w październiku 2015 r., jednak pozostaje członkiem rady nadzorczej.

Laben wnosi ponad 25 lat doświadczenia przywódczego i branżowego w zakresie wykorzystania danych do celów podejmowania decyzji marketingowych w kwestii klientów. Ostatnio zajmował stanowisko głównego dyrektora wykonawczego firmy KBM Group oraz globalnego głównego dyrektora do spraw danych w firmie Wunderman. Obie firmy są częścią grupy WPP. Firma KBM specjalizuje się w rozwiązaniach marketingowych na podstawie danych, a Wunderman jest agencją marketingu cyfrowego i bezpośredniego. Będąc głównym dyrektorem wykonawczym w firmie KBM, Laben przeprowadził firmę przez zakończoną powodzeniem integrację z szeregiem nabytych spółek, a także przewodził programowi ekspansji globalnej. Zdobył uznanie także za stworzenie i zjednoczenie zespołów zarządzających.

Firma Research Now ogłosiła także, że John Rothwell, główny dyrektor operacyjny obejmie stanowisko prezesa i głównego dyrektora operacyjnego. Rothwell, niegdyś pierwszy pracownik zatrudniony przez Research Now, wrócił do firmy cztery lata temu i obecnie zarządza rynkową działalnością firmy.

"Rada nadzorcza Research Now bardzo cieszy się z tego, że Gary dołączy do firmy na stanowisku głównego dyrektora wykonawczego - stwierdził John Civantos, członek rady i partner zarządzający w spółce Court Square Capital Partners, większościowym właścicielu firmy Research Now. - Gary ma na koncie wiele sukcesów w roli przywódcy. Jesteśmy zadowoleni z tego, że dołączył do Research Now u boku Johna Rothwella i reszty naszego solidnego zespołu zarządzającego. Jego doświadczenie w rozwoju działalności organicznie oraz przez nabycia przyczyni się do umocnienia innowacyjnego podejścia, skupienia na klientach i wzrostu Research Now w tak dynamicznej branży" - dodał.

"Research Now jest na czele rozwijającej się branży - skomentował sam Laben. - Organizacja przygotowuje ofertę wyczerpujących rozwiązań związanych z danymi i stojącymi za nimi technologiami na cele wyzwań badawczych i nadal pozostaje dominującym graczem w branży gromadzenia danych na potrzeby badań rynkowych. Jestem podekscytowany z powodu dołączenia do zespołu w tak ważnym czasie" - dodał nowy dyrektor.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.