Renata Kusznierska ponownie dołączy do DTZ

Pod koniec listopada Renata Kusznierska ponownie dołączy do DTZ, jako dyrektor Działu Powierzchni Handlowych na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią. Natomiast Alan Colquhoun powiększy zakres swoich obowiązków, zajmując stanowisko dyrektora zarządzającego DTZ na region Europy Środkowo-Wschodniej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Renata Kusznierska ponownie dołączy do DTZ

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

7 paź 2013 12:02


Renata Kusznierska posiada ponad 13-letnie doświadczenie w sektorze powierzchni handlowych, z czego 9 lat pracowała w DTZ Polska, gdzie do 2009 r. kierowała zespołem powierzchni handlowych. W latach 2009 - 2012 pełniła różne funkcje w zarządzie Carrefour Property Poland, w tym dyrektora ds. nieruchomości oraz dyrektora ds. aktywów i rozwoju. Była tam odpowiedzialna za zarządzanie 330 hiper-i supermarketami oraz 40 centrami handlowymi.

Alan Colquhoun, jako dyrektor na region Europy Środkowo-Wschodniej, pozostanie w warszawskim biurze DTZ i nadal będzie odpowiedzialny za kierowanie rozwojem działalności DTZ w Polsce. Utworzenie nowego stanowiska kierowniczego na region Europy Środkowo-Wschodniej jest częścią szerszej reorganizacji DTZ w regionie EMEA. Alan Colquhoun, który wrócił do polskiego oddziału DTZ w kwietniu tego roku, wcześniej stał na czele polskiego oddziału DTZ przez dekadę (1999-2009) i był odpowiedzialny za region Europy Środkowej po 2006 roku. Pracował również przez sześć lat w DTZ w Czechach, jak i w DTZ w Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Tylko w samej Polsce DTZ zarządza 19 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu (GLA) 500 tys. mkw. DTZ dostarcza także usługi w zakresie doradztwa i pośrednictwa przy kolejnych 14 projektach o powierzchni GLA przekraczającej 407 tys. mkw.

- Dla DTZ Polska jest strategicznym rynkiem, dlatego od maja tego roku zatrudniliśmy szereg kluczowych osób, takich jak Craig Maguire, Mira Kantor-Pikus i Łukasz Maciak w Dziale Rynków Kapitałowych i Agnieszka Zdunicz-Skoskiewicz w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Wkrótce ogłosimy nowego dyrektorarReprezentacji właściciela w dziale Powierzchni Biurowych i dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami. Wszystkie wspomniane wyżej stanowiska zostaną obsadzone w listopadzie, dzięki czemu będę mógł bardziej zaangażować się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i wykorzystać moje doświadczenie i kontakty na całym obszarze - komentuje Alan Colquhoun.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.