Reinhard Florey dyrektorem finansowym w OMV

Na stanowisko nowego dyrektora finansowego (CFO) austriackiego koncernu OMV powołany został Reinhard Florey, dotychczas odpowiadający za finanse fińskiej grupy Outokumpu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Reinhard Florey dyrektorem finansowym w OMV

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

22 sty 2016 10:35


Rada nadzorcza OMV poinformowała, że Reinhard Florey obejmie swoje obowiązki w spółce w zależności od swojej dyspozycyjności, nie później jednak niż z dniem 1 sierpnia 2016 roku. Nowy szef finansów OMV ma podpisać kontrakt na trzy lata, z opcją jego przedłużenia dla koncernu o kolejne dwa lata.

Obecny dyrektor finansowy austriackiego koncernu, pełniący jednocześnie funkcję wiceprezesa zarządu, David. C. Davies, zrezygnuje z zajmowanego stanowiska w miesiąc po rozpoczęciu kadencji przez swojego następcę.

- Powołując w skład zarządu Reinharda Florey’a udało nam się pozyskać wyjątkowego specjalistę o międzynarodowej renomie. Jego doświadczenie w publicznie notowanej spółce i umiejętności poruszania się w trudnym otoczeniu rynkowym czynią z niego idealnego kandydata na dyrektora finansów OMV - zapewnił Peter Oswald, przewodniczący rady nadzorczej firmy.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.