Randy Pankevicz i Alberto Da Ponte nowymi dyrektorami w Stock Spirits

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Stock Spirits Group powołało dwóch nowych dyrektorów niewykonawczych Randy Pankevicza i Alberto Da Ponte – których kandydatury zostały zgłoszone przez Western Gate Private Investments Limited.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Randy Pankevicz i Alberto Da Ponte nowymi dyrektorami w Stock Spirits

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/AT

dlahandlu.pl

30 maj 2016 18:14


Western Gate jest największym indywidualnym udziałowcem Grupy Stock Spirits, posiadającym blisko 10 proc. udział w kapitale zakładowym spółki. Jest inwestorem długoterminowym reprezentującym prywatne inwestycje Luisa Amarala.

- Z zadowoleniem przyjmujemy wybór obydwu niezależnych kandydatów do zarządu Stock Spirits i dziękujemy pozostałym akcjonariuszom za wsparcie. Nie widzimy powodów, by spółka angażowała zasoby firmowe do wyłonienia kolejnych dwóch dyrektorów niewykonawczych, w uzupełnieniu do dwóch wybranych dzisiaj przez akcjonariuszy. Dzisiejszy wynik głosowania na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy wyraźnie potwierdza mandat dla zmian w kwestiach dotyczących wyników i strategii, które były przez nas sygnalizowane, i chcielibyśmy, by zarząd na nich skupił swoje wysiłki - skomentował Luis Amaral.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.