×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Rajmund Węgrzynk i Paweł Brodzik będą nadzorować europejski hub Tétris

  • Justyna Koc
    jk
  • 4 lis 2020 11:29

Tétris chce zwiększać swój udział na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Firma integruje swoje usługi dla klientów międzynarodowych i wprowadza zmiany w strukturze organizacyjnej powołując m.in. Centrum Regionalne Hub CEE, powierzając kluczowe role w nim Pawłowi Brodzikowi i Rajmundowi Węgrzynkowi.

Rajmund Węgrzynk i Paweł Brodzik będą nadzorować europejski hub Tétris
Rajmund Węgrzynk i Paweł Brodzik (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Czechy, Polska, Rumunia, Słowacja i Węgry – na tych rynkach Tétris widzi potencjał synergii. Tworząc Centrum Regionalne (Hub) firma wzmacnia międzynarodową współpracę przy obsłudze klientów działających w wielu lokalizacjach. 

Tworząc nową strukturę Tétris skorzystał z 20-letniego doświadczenia w branży menedżerów kierujących polską spółką. Paweł Brodzik, do tej pory dyrektor zarządzający Tétris w Polsce, został liderem hubu (Polski i pozostałej części CEE). Rajmundowi Węgrzynkowi, do tej pory także dyrektorowi zarządzającemu polskimi strukturami Tétris, powierzono funkcję dyrektora zarządzającego na Polskę i CEE.

Tétris powstał w 2003 roku we Francji. Od 2007 r. działa w grupie JLL. Początkowo firma koncentrowała się na projektach biurowych dla firm, ale z czasem stała się również kluczowym partnerem dla inwestorów, znaczących retailerów oraz międzynarodowych graczy z branży hotelarskiej. Dzięki ciągłej ekspansji na nowe rynki i dobremu rozeznaniu w specyfice każdego z nich Tétris jest naturalnym partnerem zarówno dla przedstawicieli lokalnych SME i korporacji, jak i międzynarodowych koncernów.

Dziś działa w 15 krajach, w 34 lokalnych biurach mając na swoim koncie przeszło 7 tys. zrealizowanych projektów i obroty, które w 2019 roku sięgnęły 715,4 mln dol. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Rajmund Węgrzynk i Paweł Brodzik będą nadzorować europejski hub Tétris

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA