Rainer Lindner dołącza do spółki Schaeffler

Schaeffler powitał wieloletniego cyrektora w Komitecie Współpracy Gospodarczej z Europą Wschodnią prof. Rainera Lindnera, w szeregach kadry zarządzającej. Lindner objął stanowisko CEO subregionu Schaeffler Europa Środkowo-Wschodnia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rainer Lindner dołącza do spółki Schaeffler

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

25 sty 2016 19:42


Rainer Lindner był dyrektorem zarządzającym w Komitecie Współpracy Gospodarczej z Europą Wschodnią od 2008 r. Wcześniej pracował jako doradca rządu federalnego i Bundestagu w Niemieckim Instytucie Spraw Międzynarodowych i Bezpieczeństwa (SWP).

Grupa Schaeffler jest znanym dostawcą części zamiennych do pojazdów użytkowych i urządzeń przemysłowych na całym świecie. Dostarcza produkty i rozwiązania dla silników, skrzyń biegów oraz podwozia, jak również łożysk tocznych i ślizgowych dla różnorodnych urządzeń.

W roku 2014 przedsiębiorstwo osiągnęło obrót w wysokości 12,1 mld euro. Zatrudniając ok. 84 tys. osób na całym świecie, grupa Schaeffler jest jedną z największych europejskich firm rodzinnych.

Dzięki 170 lokalizacjom w 50 krajach, Schaeffler dysponuje rozbudowaną siecią zakładów produkcyjnych, centrów badań i rozwoju oraz punktów dystrybucji. Użytkownikom pojazdów znany jest ze względu na należące co niego marki: LUK, INA czy FAG.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.