Rafał Trzeciak w zarządzie Radpolu

6
Rafał Trzeciak w zarządzie Radpolu fot.radpol.com.pl
Rada Nadzorcza Radpolu podjęła decyzję o powołaniu na stanowisko członka zarządu Rafała Trzeciaka, dotychczasowego dyrektora operacyjnego grupy oraz prezesa Finpol Rohr.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Trzeciak w zarządzie Radpolu

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

10 cze 2015 12:07


Tym samym zarząd Radpolu będzie działał w składzie trzyosobowym. Rafał Trzeciak dołączył do dotychczasowego prezesa Radpolu Daniela Dajewskiego oraz wiceprezesa Andrzeja Sielskiego.

- Rafał Trzeciak swoimi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem wspiera naszą grupę w zakresie usprawniania procesów operacyjnych w ramach naszych pięciu zakładów. Powołanie go w skład zarządu jeszcze bardziej ułatwi nam współpracę i podejmowanie działań zmierzających do systematycznego i efektywnego rozwoju naszej grupy kapitałowej – komentuje Daniel Dajewski, prezes Radpolu.

Rafał Trzeciak z firmą Radpol związany jest od listopada 2014 roku. Zajmuje stanowisko dyrektora operacyjnego grupy Radpol, a od 30 marca 2015 roku również prezesa wchodzącej w skład grupy spółki Finpol Rohr. Rafał Trzeciak posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami operacyjnymi w tak znanych międzynarodowych firmach jak: Hutchinson Poland Eaton Truck Components czy Philips Lighting Poland. Przed przyjściem do Radpolu, w latach 2008-2014, w Hutchinson Poland kompleksowo zarządzał produkcją tworząc jeden z najlepszych zakładów w grupie pod kątem organizacji produkcji i osiągania kluczowych wskaźników operacyjnych.

W Eaton Truck Components w latach 2005-2008 pełnił funkcje szefa zakładu, dyrektora jakości oraz kierownika jakości produkcji. W Philips Lighting Poland od 2004 r. do 2005 r. zajmował stanowisko quality managera w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W spółce Meblomak, z którą związany był w latach 2002-2004, pracował jako kierownik ds. jakości i logistyki oraz pełnomocnik zarządu do spraw zarządzania jakością.

Rafał Trzeciak jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Ukończył także liczne kursy i szkolenia m.in. z zakresu zarządzania, zarządzania produkcją i zarządzania zasobami ludzkimi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Przyjazny firmie Radpol 2016-12-21 12:18:39

Dzięki jego wspaniałym umiejętnościom Radpol ma takie świetne notowania!!! Gość powinien polecieć jak najszybciej do 19 wieku!!! Im dłużej tym gorzej dla Radpolu.