PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Rafał Trzeciak w zarządzie Radpolu

  • Autor: AT
  • 10 cze 2015 12:07

Rada Nadzorcza Radpolu podjęła decyzję o powołaniu na stanowisko członka zarządu Rafała Trzeciaka, dotychczasowego dyrektora operacyjnego grupy oraz prezesa Finpol Rohr.

Rafał Trzeciak w zarządzie Radpolu
Adobe Stock
REKLAMA

Tym samym zarząd Radpolu będzie działał w składzie trzyosobowym. Rafał Trzeciak dołączył do dotychczasowego prezesa Radpolu Daniela Dajewskiego oraz wiceprezesa Andrzeja Sielskiego.

- Rafał Trzeciak swoimi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem wspiera naszą grupę w zakresie usprawniania procesów operacyjnych w ramach naszych pięciu zakładów. Powołanie go w skład zarządu jeszcze bardziej ułatwi nam współpracę i podejmowanie działań zmierzających do systematycznego i efektywnego rozwoju naszej grupy kapitałowej – komentuje Daniel Dajewski, prezes Radpolu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rafał Trzeciak z firmą Radpol związany jest od listopada 2014 roku. Zajmuje stanowisko dyrektora operacyjnego grupy Radpol, a od 30 marca 2015 roku również prezesa wchodzącej w skład grupy spółki Finpol Rohr. Rafał Trzeciak posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami operacyjnymi w tak znanych międzynarodowych firmach jak: Hutchinson Poland Eaton Truck Components czy Philips Lighting Poland. Przed przyjściem do Radpolu, w latach 2008-2014, w Hutchinson Poland kompleksowo zarządzał produkcją tworząc jeden z najlepszych zakładów w grupie pod kątem organizacji produkcji i osiągania kluczowych wskaźników operacyjnych.

W Eaton Truck Components w latach 2005-2008 pełnił funkcje szefa zakładu, dyrektora jakości oraz kierownika jakości produkcji. W Philips Lighting Poland od 2004 r. do 2005 r. zajmował stanowisko quality managera w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W spółce Meblomak, z którą związany był w latach 2002-2004, pracował jako kierownik ds. jakości i logistyki oraz pełnomocnik zarządu do spraw zarządzania jakością.

Rafał Trzeciak jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Ukończył także liczne kursy i szkolenia m.in. z zakresu zarządzania, zarządzania produkcją i zarządzania zasobami ludzkimi.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Rafał Trzeciak w zarządzie Radpolu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Przyjazny firmie Radpol 2016-12-21 12:18:39

    Dzięki jego wspaniałym umiejętnościom Radpol ma takie świetne notowania!!! Gość powinien polecieć jak najszybciej do 19 wieku!!! Im dłużej tym gorzej dla Radpolu.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA