Rafał Świeżak został partnerem w Crido Business Consulting


Rafał Świeżak został partnerem w firmie doradczej Crido Business Consulting, która wspiera firmy w przygotowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych oraz rozwoju kompetencji menedżerów i przedsiębiorców.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Świeżak został partnerem w Crido Business Consulting

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

25 wrz 2014 10:33


W swojej dotychczasowej karierze Rafał Świeżak realizował projekty z zakresu planowania i wdrażania strategii dla firm z branży finansowej, handlowej, BPO/SSC oraz usług profesjonalnych.

Przygotował i przeprowadził kilkadziesiąt projektów rozwijających kompetencje pracowników w powiązaniu ze strategią biznesową firmy dla przedsiębiorstw z sektorów: budowlanego, produkcyjnego, finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, FMCG oraz usług. Sukces zapewnia mu połączenie kompetencji w zakresie analizy rynkowej, branżowej oraz organizacyjnej z umiejętnościami pomocy menedżerom w rozwoju osobistym i profesjonalnym.

Rafał Świeżak, wraz z zespołem Crido Business Consulting, będzie rozwijał doradztwo biznesowe i strategiczne pomagając firmom w zwiększaniu przychodów, podnoszeniu efektywności działania, tworzeniu innowacji oraz fuzjach i przejęciach. Będzie także wspierał polskich przedsiębiorców w opracowywaniu strategii związanych z planowaniem inwestycji, podnoszeniem efektywności procesów, zarządzaniem kapitałem ludzkim w firmie, jak również przy wchodzeniu na nowe rynki zbytu czy tworzeniu propozycji nowych produktów i usług oraz przeprowadzaniu sukcesji.

Będzie przy tym ściśle współpracować z Zespołem Doradztwa Europejskiego i Zespołem Doradztwa Podatkowego Crido Taxand, jak również kancelarią Crido Legal, dopełniając tym samym spektrum usług oferowanych firmom i przedsiębiorcom pod marką Crido.

Przez ostatnie 10 lat, zanim dołączył do Crido Business Consulting, Rafał Świeżak pracował jako konsultant, menedżer zarządzający konsultantami i partner w jednej z największych w Polsce firm szkoleniowych - House of Skills. W latach 2005-2009 pełnił funkcję wiceprezesa House of Skills.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.