Rafał Sękowski wiceszefem w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE

Rafał Sękowski objął stanowisko Zastępcy Dyrektora w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych firmy CBRE, który należy do struktury Advisory & Transaction Services. Rafał będzie zarządzał krakowskim zespołem biurowym i koordynował funkcjonowanie lokalnego oddziału firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Sękowski wiceszefem w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

19 maj 2017 7:10


Awans jest potwierdzeniem jego wkładu w rozwój biznesu, a także podkreśleniem istotnej roli rynku krakowskiego w skali kraju.

Do głównych obowiązków Sękowskiego będzie należał nadzór nad usługami reprezentacji Wynajmujących i Najemców na terenie Krakowa. Poza pozyskiwaniem nowego biznesu główną rolą Rafała będzie utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami oraz wsparcie i integracja innych usług w ramach Agencji CBRE.

Podczas swojej kariery doradzał takim najemcom jak m.in. HSBC, Aon Hewitt, QVC, Pega Systems, Epam, Uber, UPM Kymenne czy Motorola. Współpracował i doradzał również z takim podmiotom jak Invesco, Skanska , GTC, Cavatina czy Echo Investment.

Ze względu na specyfikę rynku krakowskiego Rafał jest głównie ekspertem wspierającym branżą BPO/SSC/IT. Jego doświadczenie na polu nie tylko najmu wraz z integracją usług doradztwa technicznego oraz nowych rozwiązań środowiska pracy pozwala na wypracowanie dla klientów CBRE najlepszych możliwych rozwiązań w kontekście strategii nieruchomości oraz alokacji zasobów ludzkich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.