×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Rafał Kozłowski w zarządzie PKO Banku Polskiego

  • Autor: PAP/JS
  • 21 gru 2017 15:33

Rada Nadzorcza odwołała w czwartek (21 grudnia) Bartosza Drabikowskiego z funkcji wiceprezesa zarządu PKO Banku Polskiego nadzorującego obszar finansów i rachunkowości - poinformowało PKO BP. RN od 1 stycznia 2018 r. powołała na to stanowisko Rafała Kozłowskiego na bieżącą wspólną kadencję zarządu.

Rafał Kozłowski w zarządzie PKO Banku Polskiego
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

"Rada Nadzorcza odwołała z dniem 21 grudnia 2017 Bartosza Drabikowskiego z funkcji wiceprezesa zarządu PKO Banku Polskiego nadzorującego obszar finansów i rachunkowości, i jednocześnie, z dniem 1 stycznia 2018, powołała na to stanowisko Rafała Kozłowskiego, na bieżącą wspólną kadencję zarządu" - poinformowano w czwartkowym komunikacie.

Jak napisano, Rafał Kozłowski jest związany z Grupą PKO Banku Polskiego od 2012 roku. Był odpowiedzialny m.in. za projekt utworzenia i uruchomienia PKO Banku Hipotecznego, w którym w październiku 2014 roku objął funkcję prezesa.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (kierunek: Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne) oraz Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois, gdzie w 2008 roku ukończył studia MBA. Od 1995 roku pracuje w bankowości: na stanowiskach kierowniczych w Powszechnym Banku Kredytowym, Banku BPH PBK, Banku Pekao SA i PKO Banku Polskim. Pełnił także funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu w Corporation of European Pharmaceutical Distributors N.V. w Amsterdamie, gdzie zarządzał międzynarodowym holdingiem 160 spółek w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii.

Rafał Kozłowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa PKO Banku Hipotecznego ze skutkiem na 31 grudnia 2017.

Na czele PKO Banku Polskiego stoi Zbigniew Jagiełło.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Rafał Kozłowski w zarządzie PKO Banku Polskiego

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA