Rafał Hiszpański prezesem D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej

Rafał Hiszpański, objął stanowisko prezesa D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Jest on następcą dotychczasowego prezesa Mariusza Olszewskiego, który zarządzał firmą przez ostatnie 13 lat.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Hiszpański prezesem D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/AT

wnp.pl

5 wrz 2016 12:25


Nowy prezes, Rafał Hiszpański ma szerokie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Od 2012 do 2016 r. piastował stanowisko prezesa Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes. oraz prezesa Zarządu Euler Hermes Services sp. z o.o. Wcześniej pracował jako dyrektor zarządzający w

- Dzięki posiadanemu know-how Rafał Hiszpański znacząco przyczyni się do pozytywnego rozwoju naszej firmy na polskim rynku. Jego dobrze rozwinięte umiejętności z zakresu zarządzania, doświadczenie w sektorze ubezpieczeń oraz znajomość rynku będzie wielkim wsparciem dla nowej strategii D.A.S. - wyjaśnia Lars von Lackum, członek Rady Nadzorczej Ergo International.

Rafał Hiszpański stanie na czele D.A.S Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, będącego częścią Grupy Ubezpieczenio­wej Ergo, której właścicielem jest największy światowy ubezpieczyciel w zakresie reasekuracji Münich Re. D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. oferuje w Polsce ubezpieczenia ochrony prawnej od 2000 r.

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. to jedyne w Polsce towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące wyłącznie ubezpieczenia ochrony prawnej. Wśród produktów towarzystwa znajdują się: ubezpieczenie ochrony prawnej życia prywatnego, ubezpieczenie ochrony prawnej firmy lub wolnego zawodu oraz ubezpieczenie ochrony prawnej pojazdu. W 2015 r. towarzystwo zrealizowało ponad 82 proc. wszystkich wypłat, jednocześnie wypłacając ponad 53 proc. wszystkich odszkodowań i świadczeń z zakresu ubezpieczeń ochrony prawnej.

Marka D.A.S powstała w 1928 r. w Niemczech. Obecnie działają pod nią spółki, które ubezpieczają 9 mln klientów, w 15 krajach Europy oraz w Kanadzie, Korei i Stanach Zjednoczonych. D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej jest także częścią europejskiej grupy ubezpieczeniowej ERGO Versicherung AG, należącej do największego światowego reasekuratora Münich Re.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

4 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Vasyl 2017-06-20 17:12:08

firmie Marsh & McLennan składam szczere wyrazy współczucia oraz zaoczne kondolencje z powodu ... zatrudnienia Mariusza Olszewskiego . Już niebawem rozwinie biznes poprzez jego zaoranie, zarządzanie poprzez konflikt ( czym się jara jak dziecko klockami lego) oraz klasyczny mobbing .... pracownicy Marsha .... współczuję wam.

franz 2017-02-19 16:34:50

a tymczasem pan Mariusz , manager stulecia w branży finansowej, niemający pojęcia co to jest vat naliczony a należny, reklamuje się na linkedin, że się zna na bussines development :) to jakas kpina, bo wystarczy sprawdzic w KRS jego dokonania finansowe. idelanie by się nadał do jakiejś spółki skarbu państwa - żeby wesprzeć PIS w staraniach rozpie***ania Polski.

lindros 2016-12-18 10:49:48

ha ha ha ! człowiek wyjedzie z kraju na chwilę a tu takie zmiany. Już myślałem, że Olszewski się przyspawał do stołka na zawsze, bo na zarządzaniu zna się jak na *** [censored]. Za to mobbingowanie i wywoływanie konfliktów ma wyssane z mlekiem matki chyba. Szkoda, że nie doczekałem tej zmiany, teraz ta firma w końcu się zacznie rozwijać i funkcjonować normalnie.