×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Radosław Wiśniewski prezesem spółki Redan

Zarząd spółki Redan poinformował o powołaniu Radosława Wiśniewskiego na stanowisko członka Rady Nadzorczej spółki.

Radosław Wiśniewski prezesem spółki Redan
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Powołanie Radosława Wiśniewskiego do składu Rady Nadzorczej związane było z rezygnacją z uczestnictwa w niej Jacka Jaśkiewicza.

Radosław Wiśniewski ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami i handlu odzieżą. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Studiował również w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania (program Maryland State University i Uniwersytetu Łódzkiego), uzyskując tytuł Executive MBA - Certyfikat EMBA Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Uniwersytetem Maryland, US. Jest założycielem Redan SA i jej większościowym akcjonariuszem. Był członkiem Rady Nadzorczej Redan SA w latach 2005 - 2012. W latach 1995 - 2004 oraz w latach 2012-2014 piastował również stanowisko prezesa zarządu spółki.

Obecnie Radosław Wiśniewski pełni funkcje członka zarządu w następujących spółkach: Redral sp. z o.o.,z siedzibą w Łodzi, Red Partito sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi, Red Gatto sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Real Development Group sp. z o.o, z siedzibą w Łodzi RD6 sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, RD 5 sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, RD 4 sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, RD 3 sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Carassius sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Jest także wspólnikiem spółek powiązanych z Real Development Group sp. z o.o z siedzibą w Łodzi.
Ponadto zasiada także w szczególności w Radzie Nadzorczej TXM SA z siedzibą w Andrychowie , Naprzód S.A. z siedzibą w Krakowie, Hotele ADC Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Shumee S.A. z siedzibą w Łodzi, a także Spółdzielni Inwalidów Naprzód w Krakowie.

W konsekwencji złożenia przez p. Jacka Jaśkiewicza rezygnacji konieczne było także uzupełnienie składu Komitetu Audytu Redan SA. Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 08 grudnia 2017 powołała p. Sławomira Lachowskiego do pełnienia funkcji członka Komitetu Audytu Redan SA.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Radosław Wiśniewski prezesem spółki Redan

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA