Radosław Stępień, wiceprezes ZUS podał się do dymisji

Radosław Stępień, członek zarządu ZUS odpowiedzialny za sprawy informatyczne podał się do dymisji z dniem 1 maja. Gertruda Uścińska, prezes ZUS dymisję przyjęła a rada nadzorcza na czwartkowym (14 kwietnia) posiedzeniu, zatwierdziła tę decyzję.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Radosław Stępień, wiceprezes ZUS podał się do dymisji

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/jm

14 kwi 2016 18:07


- Pozostaję w Zakładzie do końca kwietnia, będę przekazywał bieżące sprawy - powiedział w czwartek (14 kwietnia) PAP Radosław Stępień.

Członek zarządu odpowiadający za pion operacji i eksploatacji systemów nadzoruje osiem departamentów w Zakładzie, m.in. obsługi klientów, aplikacji autorskich, rozwoju usług IT, eksploatacji aplikacji i infrastruktury informatycznej.

Z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do Zakładu wynika, że do końca miesiąca powinien być znany następca członka zarządu ds. operacji i eksploatacji systemów. Nowy wiceprezes ds. informatycznych mógłby zostać przedstawiony radzie nadzorczej ZUS na posiedzeniu 26 kwietnia.

Stępień został wiceprezesem ZUS 16 lutego 2015 r. Wcześniej pracował m.in. w Urzędzie Nadzoru nad Funduszami Emerytalnymi oraz ministerstwie finansów i ministerstwie sprawiedliwości, w Banku Gospodarstwa Krajowego i Głównym Urzędzie Statystycznym oraz PKO BP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.