Radosław Niemiec prezesem szpitala w Szczecinku

Szpitalna spółka w Szczecinku ma nowego prezesa - został nim Radosław Niemiec. Starosta uważa go za fachowca w kwestiach finansowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Radosław Niemiec prezesem szpitala w Szczecinku

PODZIEL SIĘ


Autor: RynekZdrowia.pl

www.rynekzdrowia.pl

17 wrz 2015 13:38


W ocenie starosty Krzysztofa Lisa, spółki Szpital w Szczecinku nie stać teraz na innowacyjne pomysły i eksperymenty. Istotne jest to, by zakończyć już rozpoczęte inwestycje i by wszystkie oddziały spełniały określone standardy.

Zaznacza, iż dla szczecineckiego szpitala najważniejszy będzie przyszły rok, kiedy to NFZ podpisze kontrakty dotyczące różnych świadczeń medycznych na najbliższe lata.

Zdaniem starosty, nowy prezes to fachowiec w kwestiach finansowych. Doświadczenie nowego prezesa, który wie, jak należy się rozliczać z funduszem zdrowia, zaowocuje tym, iż w spółce Szpital w Szczecinku będzie prowadzona należyta analiza kosztów i wydatków.

Lis liczy na to, że nowy prezes poprawi płynność szpitala. Strata ogólna na koniec 2014 roku wyniosła 524 tys. zł. Do pierwszych zadań nowego prezesa będzie również należało uporządkowanie problemów wokół remontu lądowiska i pełne uruchomienie nowej sali operacyjnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.