Radosław Górski i Artur Popko w zarządzie Budimeksu

Rada Nadzorcza Budimeksu powołała do zarządu Radosława Górskiego, dyrektora budownictwa ogólnego oraz Artura Popkę, dyrektora budownictwa infrastrukturalnego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Radosław Górski i Artur Popko w zarządzie Budimeksu

PODZIEL SIĘ


Autor: HouseMarket.pl

housemarket.pl

14 mar 2016 22:22


Radosław Górski jest absolwentem wydziału budownictwa i inżynierii Politechniki Poznańskiej. W 2010 roku ukończył program Management prowadzony przez ICan Institute.

Po studiach w 1997 roku rozpoczął pracę w Budimeksie, gdzie od 2004 pełnił funkcję dyrektora rejonu, od 2007 dyrektora oddziału budownictwa ogólnego wschód. W 2013 roku objął stanowisko dyrektora budownictwa i kieruje dywizją budownictwa ogólnego.

Artur Popko jest absolwentem wydziału budownictwa i inżynierii środowiska Politechniki Białostockiej o specjalności budownictwo komunikacyjne.

W latach 2000-2002 pracował jako Inżynier Budowy w Przedsiębiorstwie Drogowo-Mostowym Olecko, następnie do 2004 roku jako kierownik budowy realizował jeden z największych projektów infrastrukturalnych – budowę autostrady A2 z ramienia firmy NCC Polska. Od połowy 2004 roku związany z firmą Budimex Dromex, gdzie pełnił funkcję kierownika budowy, a następnie kontraktu. W roku 2009 awansował na stanowisko dyrektora rejonu. Od roku 2011 dyrektor budownictwa komunikacyjnego. W 2014 objął funkcję dyrektora budownictwa infrastrukturalnego Budimeksu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.